PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368926}

Life on Mars

6,9 530
ocen
6,9 10 1 530
Life on Mars
powrót do forum serialu Life on Mars

Podczas pojedynku Sam vs Vic w jednej scenie Sam rzuca Vica na koszyki, jeden wpada do wody. W kolejnej są na tym samym miejscu, a gdy rzucają się razem w stronę noża [widzimy ten sam plan z innej perspektywy (kamera znajduje się pod innym kątem i dalej)] koszyków tak naprawdę tam nie ma, dzieje sie tak na przemian 4-5 razy ostatecznie w tym miejscu znajduje sie lina.

ocenił(a) serial na 8
AisuKurimu

Tam jeszcze coś było nie tak z bronią którą Sam zabrał na przystań. Wiem że później chyba zamieniła się w inny typ. Ale bardziej mnie zastanawia co na statku kosmicznym robiła roślinka w doniczce <kto ją podlewał ?> i czemu w niektórych miejscach statku był tapeta z kuchni Sama. Oraz czemu Ray podczas swojego snu fantazjował o laska z lat o 80. A najbardziej mnie dręczy to że chwile przed tym jak Sam się obudził gdy tulił Gena ten powiedział mu że : Za tobą będę tęsknił najbardziej strachu na wróble. Po co była ta scena?

ocenił(a) serial na 5
Robert831231

wiesz co?
wydaje mi się, że nie ma po co rozkminiać mam nadzieje, że nie nakręcą kolejnego odcinka bo na tym juz totalnie sie zawiodłem (przyznam sie szczerze, strasznie męczył mnie ten serial dobrze że jestem na bieżąco z innymi)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
AisuKurimu

A Ja właśnie uważam że był świetny do momentu jak Sam odłożył słuchawkę i uściskał Gena. Motyw z misją na Marsa mało komu się podoba i czytając forum na stronie ABC większość ludzi jest zawiedziona tak jak Ja. Tyle wątków było więc nie mogę uwierzyć że to był tylko Sen. I niby wpadli nagle w jakąś burze i przez to obudził się w 73 normalnie miałem wrażenie że scenarzyści robią mnie w konia.
W sumie mają furtkę jeżeli chcieli by kręcić go w innej stacji bo ABC zawaliła nagle go odwołując. Więc dla mnie był Miodny ostatnie kilka odcinków podobało mi się lepiej niż obecny sezon Lost. No i Imperioli jako Ray Carling po prostu Świetny! Teraz muszę z nim zobaczyć Rodzinę Sopranno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones