PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368926}

Life on Mars

6,9 530
ocen
6,9 10 1 530
Life on Mars
powrót do forum serialu Life on Mars

Sam serial nie jest taki zły, ale zakończenie jest najgorszym z możliwych, porostu miałem chęć się zabić jak to zobaczyłem.

ocenił(a) serial na 8
samix_pl

Ja miałem ochotę zabić scenarzystów (albo powinni sami polecieć na Marsa) i szkoda też że nie było więcej takich oryginalnych scenariuszowo odcinków, jak All the Young Dudes.

ocenił(a) serial na 1
Robert831231

W rankingu najgłupszych zakończeń bije wszystkich na głowę. Zakończenie angielskiej wersji było oryginalne i poetyckie, a amerykanie oczywiście musieli wszystko zepsuć.

zooshe

mogę zapytać, co się tam takiego stało? jakoś nie mam ochoty zabierać się za remake, ale jestem bardzo ciekawa, jak Amerykanie zakończyli całą historię.

ocenił(a) serial na 1
zuzens

hitler o zakonczeniu LoM US
http://www.youtube.com/watch?v=FPCo-nbwBQ8&feature=related

ocenił(a) serial na 1
zuzens

zuzens naprawde nie warto zabierac się za remake. Co amerykanie zrobili? Potraktowali tytuł filmu w sposób dosłowny.

ocenił(a) serial na 9
zuzens

Ja nie widziałem jeszcze zakończenia, ale sam serial jest jak na razie genialny, głównie ze względu na aktorów i niezłą historię. Szczerze boję się zakończenia.

ocenił(a) serial na 9
bartolomeoxXx

Nie powstrzymałem się i obejrzałem na jutubie. Przy okazji zajadałem się pomarańczami. Nigdy więcej. Ciekaw jestem czy zakonczenie ustalono od razu czy po prostu ABC chciało uciąć serial bo spadła oglądalność? Raczej to drugie. A co do aktorstwa to mam na myśli przede wszystkim Keitela :)

ocenił(a) serial na 8
bartolomeoxXx

Serial oglądało się naprawdę przyjemnie. Aktorstwo rewelacyjne i to nie tylko Keitela. Podobał mi się klimat serialu, ale jak dzisiaj obejrzałem ostatni odcinek, to zakończenie zwaliło mnie całkowicie na Ziemię a nie na Marsa.
Amerykanie zepsuli cały efekt, a ja teraz czuję się zniesmaczony.

ocenił(a) serial na 8
italianiec

A mnie do dziś zastanawia czemu Ray śnił o laskach z lat 80.

ocenił(a) serial na 9
samix_pl

świetne zakonczenie!!!!!!!!

powinni zrobic 2 sezon o posterunku na marsie [batoniku]

ocenił(a) serial na 8
samix_pl

ee mi się bardzo podobało hehe te zakończenie moim zdaniem ciut lepsze od orginału ale to kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones