PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368926}

Life on Mars

6,9 530
ocen
6,9 10 1 530
Life on Mars
powrót do forum serialu Life on Mars

Hmmm...

ocenił(a) serial na 9

Dopiero co odkryłem, że istnieje coś takiego jak brytyjska wersja serialu. Dopiero co odkryłem, że wszyscy uważają "LoM" za profanację. I nie zmienia to faktu, że serial podoba mi się naprawdę bardzo. Fabuła, widoczki, aktorzy. No nic, trzeba będzie dorwać wersję BBC, skoro jest tak dobra... Choćby dla samego "Mistrza".

ocenił(a) serial na 9
bartolomeoxXx

ogladalem wersje USA.
na pewno LEPSZA od brytyjskiej ale jej nie chce obejrzec.

schiz

To po co się wypowiadasz skoro nie oglądałeś wersji angielskiej? Nie widziałeś nie oceniaj.

ocenił(a) serial na 9
soplic68

bo KAZDA JEST na pewno LEPSZA od brytyjskiej

ocenił(a) serial na 9
schiz

Brytyjska jest genialna, us jest dobra oczywiście wg mnie.

schiz

No tak, argument nie do obalenia, szkoda gadać;(

ocenił(a) serial na 9
soplic68

zawsze TAK JEST.

schiz

człowieku brytyjska wersja 2 razy lepsza, no ale cóż niektórzy nie mogą się odzwyczaić od amerykańskiej papki :)

ocenił(a) serial na 9
Massdgas

wole dobra papke niz obrzydliwy pudding

schiz

tylko skończony idiota może wypowiadać się w ten sposób o czymś czego nie widział

max_38

Nie karmic Trola!

schiz

ogladalem caly pierwszy sezon brytyjskiej wersji. SUPER. Z ciekawosci wlaczylem sobie wersje US i nie doogladalem do konca nawet jednego odcinka. Calkowity inny klimat, w wersji bryt. mozna sie wczuc w ten klimat, serial zrealizowany tak jakby faktycznie byl z lat 70, tak jak i gra aktorska. Wersja US odrzuca i nie pozwala do niej powrocic.

ocenił(a) serial na 9
pontyak

mialbym TO SAMO jakbym zaczal brytyjska po ameryk.
bo to zasada pierwszych polaczen.
wole i tak kazda przerobke made in usa tych brytyjskich brzydali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones