PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36700}

Lew, czarownica i stara szafa

The Lion, the Witch, & the Wardrobe
7,4 3 828
ocen
7,4 10 1 3828
Lew, czarownica i stara szafa
powrót do forum serialu Lew, czarownica i stara szafa

dobrz wspominam ten serial gdy na poczatku lat 90tych puszczała go TVP, kiedy jeszce była telewizją dbajacą o widza, a nie puszczajacą badziewie jak obecnie.

ocenił(a) serial na 7
mietek86_2

pamiętam, pamiętam...
tez dałam 9 - Narnia to historie z mojego dzieciństwa :)
Zasiadałm ze ztarszą siostrą przed telewizorem i przeżywałam przygody czwórki rodzeństwa i wspaniałego Aslana. To było coś! :D
Kiedy teraz słyszę o Narnii, zawsze ciepło na sercu mi sie robi... :)

ocenił(a) serial na 9
Ligeja

Ja również oglądałam ten serial mając z 8 lat, wtedy wydawał mi się on rewelacyjny i uwielbiałam go, dziś po latach ogląda się go inaczej, nie ma już tej magii jak wtedy kiedy oglądało się go będąc dzieckiem,ale miło jest obejrzeć go znów po tylu latach, z uwagi na tamte czasy daje 9:)

mietek86_2

Niewiele z niego pamiętam, ale to był serial, do którego z chęcią bym
wrócił po latach.

mietek86_2

to fakt kiedyś były 2 programy ale za to puszczali więcej fajniejszych filmów,teraz już tak nie ma,a ten serial oglądałam jak miałam jakieś 9 lat i zawsze go wspominam z sentymentem no i mam go na dvd :)

użytkownik usunięty
mietek86_2

masz rację
ja to na każdy odcinek leciałam jako dziecko
to były kiedyś fajne filmy

To był wspaniały serial,pamiętam że emitowano go w okolicach świąt.

ocenił(a) serial na 8
mietek86_2

Są takie seriale, które pamięta się po latach gdyż przypominają nam nas samych w odległym czasowo momencie naszego życia.

herodot83

o tak, ferie zimowe to tradycyjnie okres puszczania Opowieści. To był klimat...

użytkownik usunięty
SooSeK

Świetny serial, klimat bajeczny przypomina dzieciństwo i ferie heh. Trudno uwierzyć, że to już 22 lata, film ma swój urok:)

ocenił(a) serial na 8
mietek86_2

Też pamietam ten serial
Ech łza sie w oku kręci
Co do TVP to schodzi na psy coraz bardziej

giovanni50

Ehh dokładnie... puszczali ten serial jakoś w ferie... aż ciepło się na sercu robi na wspomnienie....Zna ktoś może dokładny rok kiedy były puszczane?

ocenił(a) serial na 8
Davidoff_Novothny

1993 lub 1994
Ja jestem rocznik79 więc pamiętam ten serial swietnie

giovanni50

;) miałem 7 latek... Ale pamiętam szafę, postaci, Aslana, piękną muzyczkę, magię tego filmidła.. no i straszliwą Czarownicę

Davidoff_Novothny

http://www.youtube.com/watch?v=UEsSVoOZRO8&feature=related

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Chyba jednak wcześniej... tak 1990/1991. na bank nie chodziłam jeszcze wtedy do szkoły, a w 1993/1994 byłam w pierwszej klasie.

mietek86_2

Może i skromne efekty, ale za to jaki klimat.
O wiele lepsze niż nowa "ulepszona" bezklimatyczna napakowana animacjami wersja.

kejtnova

ja też oglądałam na TELEFERIE, pamiętam z siostrą zawsze zasiadałysmy 16-17, zima za oknem
cudowne wspomnienie!!!!!!!!!!1

ocenił(a) serial na 9
avoocadoo

serial z mojego dzieciństwa, pamiętam, bo dziś jak zawsze oglądałam z bratem. Wspaniałe lata dzieciństwa :) Miło było by kiedyś ponownie sobie go obejrzeć i wrócić do dziecięcych lat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones