PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36700}

Lew, czarownica i stara szafa

The Lion, the Witch, & the Wardrobe
7,4 3 826
ocen
7,4 10 1 3826
Lew, czarownica i stara szafa
powrót do forum serialu Lew, czarownica i stara szafa

Widzę, że niektórzy niecierpią a inni uwielbiają produkcję z 1988. Ja też uwielbiam tamtą wersję
którą oglądałam na początku lat 90. Co z tego, że nie było takich efektów? Że może były słabe?
Miałam może 7 lat i nie zwracałam na to uwagi, tak jak na to jak grają aktorzy, nie przeszkadzało
mi, że Aslan nie ruszał mordką. A ta muzyka z intro...Sprawiała, że było w tym wszystkim coś
tajemniczego, niesamowitego, innego. Wiem, że wszystko się zmienia, tak musi być. Ale produkcja
z 2005 roku jest jak dla mnie jałowa. Przypomina inne filmy tego typu z ostatnich lat. Nie ma już
tego klimatu. Cieszę się, że takie filmy jak Narnia czy choćby Bliskie spotkania z wesolym diablem
przypadają na okres mojego dzieciństwa bo mam teraz co powspominać. To były takie fajne czasy
gdy bawiłam się we własną Narnię z siostrą i bratem. Ten serial mi o tych latach przypomina.

cascanueces

poszukuję tej wersji filmu
niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć
czy możecie mi jakoś pomóc jak i gdzie ją namierzyć?
dzięki

mw_inka

jest na serialo.tv

cascanueces

Święta racja!!!!
Oglądałam to, gdy byłam w podstawówce. Były ferie zimowe a w tv puszczali ten właśnie serial, który po dziś dzień przyprawia mnie o dreszcze. To nic, że produkcja w porównaniu z dzisiejszą jest marna, efekty tragiczne a aktorzy drętwi jak kołki, to wspomnienia, które sprawiają, że dla mnie jest to najlepszy serial wszechczasów. Produkcja hollywodzka nie umywa się do niej.

palalela

efekty tragiczne a aktorzy drętwi jak kołki?????? Zupełnie się nie zgadzam - aktorzy świetni- zwłaszcza ta odgrywająca Łucję a charakteryzacja jak na owe czasy rewelacyjna

ocenił(a) serial na 8
cascanueces

dokładnie - cudowny klimat i ta muzyka z intro przenosi mnie do dzisiaj w inny świat...

cascanueces

Gdzie można znaleźć polską wersję (lub chociaż z napisami) tego filmu?? Dużo szukałam i...nie znalazłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones