PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36700}

Lew, czarownica i stara szafa

The Lion, the Witch, & the Wardrobe
7,4 3 828
ocen
7,4 10 1 3828
Lew, czarownica i stara szafa
powrót do forum serialu Lew, czarownica i stara szafa

Genialne!  

ocenił(a) serial na 9

Najlepsza ekranizacja Narnii według mnie. Świetne aktorstwo (zwłaszcza Barbara Kellerman i Michael
Aldridge,genialna muzyka (zwłaszcza Aslan's Theme). Lepsze od nowszej wersji :D A Aslan,cóż zdecydowanie bardziej majestatyczny, mądrzejszy i cieplejszy,moim zdaniem,niż w wersji Disneya.
9/10 i do ulubionych.

ocenił(a) serial na 9
Margarett_89

Także 9/10 i do ulubionych. Nie ma to jak stary serial z lat 90 (dokłądniej z roku 1989 jeżeli mnie pamięć nie myli). Oczywiście,że Aslan lepszy po stokroć,nie wspominając już o profesorze i Jadis (Biała Czarownica). Aktorzy lepiej się wcielili w swoje role. No i fakt. Geoffrey Burgon odwalił kawał dobrej roboty,jeżeli mowa o soundtracku. Mam ten serial na DVD (będę musiała znaleźć tę płytę xd) i lubiłam od czasu do czasu włączyć i obejrzeć ;)

ocenił(a) serial na 7
Margarett_89

Serial naprawdę prześliczny, muzyka po prostu przecudna :) A to, że postać Aslana była komputerowa (zdalnie sterowany pysk), to taki maleńki dodatek do całości ;) Biała Czarownica była chyba bardziej przerażająca niż u Disney'a - czasami mogłam się naprawdę wystraszyć.
Wrażenia ogólne - pozytywne :)
9/10 i do ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones