PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041486}
7,3 492
oceny
7,3 10 1 492
Legia. Do końca
powrót do forum serialu Legia. Do końca

LEGIA! LEGIA WARSZAWAAAA!!!!

Maciej_203

Obecnie to Raków Częstochowa jest Mistrzem Polski.

inzynier6pl

Mistrzem się jest, a nie bywa. (L)

Pan_Tonima

No i Raków nim jest.

inzynier6pl

Taki tego nie zrozumie

ocenił(a) serial na 10
inzynier6pl

Raków jest nim chwilowo Legia jest nim zawsze kim ??? ZAWSZE !!!

adrian_marchel

No jeśli obecnie nie jest, to znaczy, że nie jest zawsze :D Echh sebixy w dresach i wasze myślenie jak zwykle leży i kwiczy :D

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Sam jesteś prawie łysy to chyba o sobie mówisz skoro taki leszcz jak ty nie jest za Legia to co tutaj robisz...

adrian_marchel

Najpierw zacznij pisać z sensem, a dopiero wtedy się bierz za komentowanie.

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Napiszę ci kulturalnie jak tylko można spi*rdalaj stąd patologio!

Maciej_203

Nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie i to co uważasz za swój mózg, będzie się obijać w tej pustej przestrzeni :D

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Ślązak czy Wielkopolanin?

ocenił(a) serial na 10
Maciej_203

Co kasztanie wstydzisz się skąd jesteś?

Maciej_203

Nie, po prostu mam ciekawsze zajęcia w życiu, niż siedzenie w necie i pisanie z sebixem o sporcie dla troglodytów :D

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Znaczy sie wstydzisz, bo jesteś zakompleksionym kibicem którejś z kasztańskich drużyn, a tak w ogóle to sebix ciebie zrobił;))

Maciej_203

Widzisz, jakbyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, że nie jestem fanem żadnej z drużyn tego guanosportu.

ocenił(a) serial na 10
wowsa

To na kiego grzyba, brzdącu oglądasz, wchodzisz i komentujesz na stronie o najlepszej drużynie z Polski!

ocenił(a) serial na 10
Maciej_203

Skoro ten guanosport ciebie nie interesuje!

Maciej_203

Bo śmieszy mnie wasza podnieta 22 burakami uganiającymi się za świńskim pęcherzem :D

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Wiesz tym komentarzem gonisz w piętkę, o ile wiesz co to znaczy?

Maciej_203

Wręcz przeciwnie, i dodatkowo wiem, że strasznie piecze was dvpa :D

ocenił(a) serial na 10
wowsa

Dupa to ciebie piecze po tym jak wytknąłem ci brak logiki, teraz tłumaczysz się jak malutki bobas. Mnie nie interesuje, ja nie oglądam, ale wejdę sobie i pokomentuję, ocenie serial który mnie nie interesuje na jeden. Czyli jednak jesteś Kasztanem! Przyznałeś się do tego podświadomie wypisując te bzdury. Wracam więc do poprzedniego polecenia spi*rdalaj stąd!

Maciej_203

Dawaj dalej kibicu :D

wowsa

Jestes pedałem?

hiiiwod

Noo stary bardzo merytoryczny argument godny kibica 22 spoconych klaunów z grzywkami na żel, goniących za świńskim pęcherzem :D Brawo :D

wowsa

Chlopcze nie interesujesz sie pilką nożną a wchodzisz i komentujesz serial o Legii Warszawa wiec ci zadalem proste pytanie. Czy jestes pedałem jakims?

hiiiwod

No, wchodzę, komentuję i z was leję jak się napinacie :D I nie, nie jestem homosiem, ba nawet jestem skrajnie przewiny, natomiast nie rozumiem jaki to w ogóle ma związek?

wowsa

No to jestes idiotą dziekuje za odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
hiiiwod

+1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones