Legenda Vox Machiny
powrót do forum 1 sezonu

D&D Pełna Gębą

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie absolutny faworyt z animacji dla dorosłych, po świetnym Invincible nie spodziewałem się że będzie można to jeszcze przebić, a jednak Amazon udowodnił ze ma talent do znajdowania i promowania arcydzieł. Wszystko klei się tu idealnie, od rozwoju fabuły po przez losy postaci, muzyka jak i grafika absolutny top. No i Cliffhanger na koniec, czekam na 2 sezon jak poyebion

użytkownik usunięty
kubixer11

Nie powinienem bawić się w wyciąganie ocen z profilu ale 99% twoich ocen to 9 i 10/10. Takiej osoby i opinii nie można brać na poważnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kubixer11

Teksty na poziomie przedszkola, i ch.uj z tym że mam 20 zakrytych ocen? Przynajmniej nie wale 10/10 jak poje.bany. Twoje oceny to w większości żart, wolę mieć 20 zakrytych ocen niż być takim bezguściem jak ty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kubixer11

Właśnie ukrywam oceny przed takimi debilami jak ty, bo ja się z twoich mogę ponabijać a ty z moich nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kubixer11

XDDDDDDDDDDDDD ale w twoim domu musi być patologia w takim razie skoro tak się odzywasz do ludzi w internecie. Nie jestem Tobą, dziękuje bogu A nawet jakbym był, zdechłbym jak pies. Ty smutny i gnijący nieudacznicku narzekający na kanapie. Nie możesz nawet opuścić swojego domu. Oszukany mały robaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kubixer11

Polecam odłożyć narkotyki bo widzę że naprawdę są szkodliwe

ocenił(a) serial na 10

Polecam wyjąć chuja z gęby, to przestaniesz tak pluc pecie

użytkownik usunięty
kubixer11

Ale byś się parchu zdziwił jakbym cię namierzył i dorwał uważaj do kogo startujesz bo będziesz robił za ku-rwe na trasie cwelu

ocenił(a) serial na 10

Za qrwe to twoja matka robi z ojcem, a ty czasem pomagasz im dorabiać, tyle jesteś warty psie

użytkownik usunięty
kubixer11

Niedługo konto ci spadnie i co zrobisz ze swoimi 1000 ocenami?

użytkownik usunięty
kubixer11

test

ocenił(a) serial na 10

XDDDD, MOZESZ CO NAJWYZEJ NAYEBAC W SPODNIE PECIE PIEHDOLONY NIC NIE WARTY PSIE RHOBAKU, CALA TWOJA RODZINA QRWAMI BYLI I TY TEZ KONTYNUUJESZ TRADYCJE POD LATARNIA SMIECIU MALY

użytkownik usunięty
kubixer11

Mam już tego dość. Tak to wszystko moja wina, to ja zacząłem do Ciebie pisać i to ja wywołałem kłótnie tutaj. Post napisałeś 2 lata temu, nikt Ci tutaj nic nie pisał, ale to ja pierwszy zacząłem Cię atakować (od "Nie można brać na poważnie osoby która ma tyle pozytywnych ocen"). Raz napisałeś post o moim starym i komorniku, a ja wciąż zacząłem pisać i sam się prosiłem o pociski tutaj. Przepraszam Ciebie za to, nie powinienem tak robić. Na dodatek nie oglądałem serialu. Kiedy tak przeglądam twoje oceny to nie jesteś takim totalnym bezguściem jak mówiłem, widzę że w kwestii wielu ocen się zgadzamy. Nie wiem czy próba pojednania przyniesie jakiś skutek, ale skończmy ten cały cyrk. Zrozumiem jeśli znowu coś wulgarnego mi napiszesz, trudno. To tyle ode mnie.

ocenił(a) serial na 10

CO TU SIE ODPIERDALA TEJ XD. BYQ. BAWIMY SIE DALEJ O TO CHODZI NA TYM PORTALU

użytkownik usunięty
kubixer11

Szczerze mówiąc też zdarzyło mi się sypać oceny 10/10 i 9/10 prawie każdy serial jaki oglądam tak mocno mi się podoba, więc tym bardziej niepotrzebnie cię skrytykowałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones