PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002179}

Legenda Vox Machiny

The Legend of Vox Machina
8,0 5 862
oceny
8,0 10 1 5862
Legenda Vox Machiny
powrót do forum serialu Legenda Vox Machiny

Jakiś zbieg okoliczności sprawił, że ogrywam właśnie Pillars of Eternity 2 oraz jednocześnie odpaliłem ten serial.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę:
- kurcze, jeszcze przed chwilą słyszałem te same głosy i te same imiona, co jest?!
Głos Edera? Serafena? Alotha? Imiona Vex i Vax?

No to zrobiłem szybki research i mamy dokładnie tych samych aktorów dubbingujących i imiona pokrywają się z tymi z uniwersum PoE 2.

Wystarczy wejść na profil gry i sprawdzić obsadę, żeby dowiedzieć się, że już w 2018 roku postacie o tych imionach były dubbingowane przez tych samych aktorów ;)

Taka mała ciekawostka.

ocenił(a) serial na 9
Drakkar84

Nie. To się dzieje w Exandrii, Pillarsy mają inny świat.

To są ich prywatne postaci, którymi grali prywatnie w DnD już w 2012 roku. Zaczęli streamować swoją grę w 2015 i okazali się wielkim sukcesem, powodem ponownego napływu ludzi do środowiska rpgowego. W Pillarsach postaci pojawiły się właśnie dlatego, że już są ikoniczne w kręgach rpgowych (nawet wiki Pillarsów mówi, że to postaci nawiązujące do oryginałów). A głosy kojarzysz, bo cała ekipa to po prostu aktorzy dubbingowi, szczególnie Laura Bailey grała w milionie gier i anime dubów.

Willqer

Super :) Dzięki za rozjaśnienie.

ocenił(a) serial na 9
Drakkar84

Spoczko. :D

ocenił(a) serial na 9
Willqer

W PoE 2 jest DLC dzięki któremu można grać członkami Vox Machiny i Gilmore'em

torne

To akurat nie jest dobra wiadomość serial ten pasuje do Pillars of eternity jak pięść do nosa nie wiem po co powstał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones