PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119241}

Las Vegas

7,5 2 195
ocen
7,5 10 1 2195
Las Vegas
powrót do forum serialu Las Vegas

Ludzie kiedy 6 sezon ... serial wymiata, 5 sezon konczy sie "to be continued" wiec niech nie sciemniaja tylko nakreca jeszcze ze 4 sezony. Najlepszy serial jaki ogladałem.

Alex299

Niestety serial został anulowany.Szanse na wznowienie są znikome(już z 2 lata minęły od emisji 5 sezonu)

ocenił(a) serial na 10
tadeuszrydzyk

No wielka szkoda że już tego serialu nie ma bo normalnie to był mój ulubiony serial :)) xD

Alex299

no bez jaj to zakonczyli go z "ciag dalszy nastapi" totalna porazka zostawiaja ludzi z niedosytem tylko...

Seth_101

Bardzo bez sensu to zostało zrobione ehh ;/

kamoaa

Tak muszą zostawić żeby zainteresować widza do samego końca, no wiadome, że z taką końcówką zakończyć serial to szczyt hamstwa dla widza no, ale... :/ :)

ocenił(a) serial na 7
Logan_Cole

serial zakończyli, bo pokrył się ze strajkiem scenarzystów. po ich powrocie stacja telewizyjna zdecydowała, że nie ma sensu wracać do tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
mayka_og

na imdb na forum ktoś spisał z tweetera jednego z scenarzystów wszystkie najważniejsze wątki i ich zakończenia, które miały mieć miejsce w zakończeniu 5tego sezonu. 6ty sezon miał być ostatnim. moim zdaniem od momentu poszybowania Moniki z dachu hotelu serial poszedł w głupią soapoperową stronę... nie było już Eda i Mary... zepsuli serial do końca. pewnie dlatego nie było warto kontytuować.

Alex299

Mam pytanie. Czy ten serial ma cokolwiek z komedii albo są w nim jakieś zabawne postacie? Oglądałem na youtube filmik z wpadkami i był świetny ale niekoniecznie musi to oddawać klimat serialu a w opisie jest tylko podane że to dramat, thriller i kryminał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones