PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 845
ocen
6,9 10 1 4845
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

czy was to nie wkurzyło

z Po zrobiono wielkiego bohatera [to mi akurat pasuje ]
a z wielkiej piątki byle co [ a to wręcz denerwujące ]





nawet żołnierzy króla czidan niezdołali pobić
a przecież chociaż tygrysica to wcześniej umiała



to był najgorszy odcinek

ocenił(a) serial na 9
dawidking2

Popieram, też mnie to bardzo denerwowało, nie dość, że Tygrysica jest teraz tak słaba jak reszta, to jeszcze na dodatek wspomniana reszta wielkiej piątki - teraz są słabeuszami jakich mało, i od każdego dostają łomot, jak jakieś pionki, albo jeszcze gorzej :<

Artemisek

Z małpy,żmiji,żurawia mogą robić co chcą , ale to co zrobili z tygrysicą i modliszką jest oburzające.

dawidking2

W tym się z tobą zgadzam - niech tam reszta piątki obrywa po mordkach,ale lać Tygryski nie dam :/ W jednym odc, jak była w tym łańcuchu z Po,to go rozwalić nie mogła,a w filmie bez problemu rozwaliła drzwi,kajdany...

marina1318

,,Reakcja Łańcuchowa''

dawidking2

Aaa,ten. Dzięki.

marina1318

Mnie bardziej wkurzyło to że pokonali ją te patałachy.

dawidking2

Też irytujące :/ Do jasnej, przecież ona powinna je powalić jednym ciosem! A dała się tak skopać.... Szkoda słów :/

marina1318

Przecierz to były pewnie jakieś specjalne kajdany. Zaraz obejrze ten odcinek i się dowiem. o.o

olam1999

OK :D Odc super - jest w nim duuużo słodkich interakcji PoxTygryska ^_^

marina1318

Ale ty to nazywasz - "interakcje". Aż mi się z simsami kojarzy. o.o

olam1999

Mi też - sorki,Kowalszczenie ;) Nom, w kazdym razie słodkie sytuacje :3

marina1318

No. Tak już lepiej. :D Ale nie mogłam paczec ani słuchac jak Ti mówiła że mistrz Oogwey popełnił błąd wybierając Po na Smoczego Wojownika. :'(

olam1999

Ja też T_T Ale później ,po pokonaniu krokodyli... Tak słodko razem wyglądali :3

marina1318

Nom. ^^ :3

olam1999

Nawet jak się zakochają, to sprzeczki są zawsze.

dawidking2

Czy ja dobrze słyszę? Dawid sądzi że jest taka możliwość że się zakochaja? No, jestem w szoku. xDDD Nom... Sprzeczki będą zawsze. xD Ja je lubię. Bo sa takie fanfictiony przesłodzone co pisze tylko o tym jak oni się bardzo lovciają itp. xDDD A ja kocham sprzeczki! xD

olam1999

Gdyby była taka możliwość.
Mogę ci napisać co mi nie pasuje,w filmach.

dawidking2

Oj sorry zamyśliłem się o filmach.
...w tipo.

dawidking2

Hahahha. xD Ja tez tak mam. Dzisiaj na polskim miałam napisać "Pachnące kwiaty i pracowite pszczoły" a napisałam "Pachnące pszczoły". ._. xD

olam1999

Dokładniej to że z filmu Tygrysce pozostały jedynie resztki zarąbistości.


Wtedy w ogóle by ich nie było.

olam1999

Może łańcuchy były wzmacniane, ale tym samym odc. jak na Po zrzuciła ten wieki dzwon (co najmniej 1 tone musiał mieć) potem pociągnięciem za łańcuch wywala go na 5 metrów!!! ....a i tak nieradzi sobie z tymi kajdanami.

Rafman

Napewno istnieją jakieś niezniszczalne kajdany. Tylko mogli o tym powiedziec, bo teraz się Ti czepiają, że nie mogła ich rozwalic. :/

olam1999

No takie kajdany mogą być, chodzi oto że wygląda to idiotycznie

olam1999

Pozostaje jeszcze do wyjaśnienia kwestia tego o czym pisałem parę postów wyżej.

olam1999

Też fakt... Ale troszku Nickowi serialowa Ti się nie udała :< Przecież tak ją , jak to David zauważył, skopały te krokodyle.... Smutne :<

marina1318

Żebyś ty wiedziała do jakiej wściekłości,doprowadza mnie scenarzysta KFP:LOA.
Jak jeszcze raz zrobią takie coś to napełnie torbę mąką i pójdę do Dremaworks że by pobić tego kto robi odcinki.

dawidking2

...
Można się doczepić? Mam nową katanę i fajnie by byłoby ją na kimś wypróbować, a scenarzysta LoA to dość odpowiedni cel ;) ...

marina1318

Nie,tylko obić porządnie by lepsze odcinki robił.

marina1318

Ale jak już to wiatrówkę nową mam.Na całość trzeba iść.

dawidking2

Nie, nie, nie zabijajmy ich, tylko nastraszmy... Jak ich zabijemy, to nici z nowych odcinków...

*szeptem* Stażystów możemy poświęcić.

dawidking2

Torba mąki tu się nie przyda. Potrzebne są moje gacie z jogurtem, skarpeta z masłem mojej pandapsióły i wiadro zielonej galarety ze śmietaną thenalo! xD

olam1999

A suchego chleba?
PS.Twoja Pandapsiółka wzieła pomysł ze skarpetą z ICarli.

dawidking2

Mądry jesteś Dawidzie. xD Suchy chleb to na gołąbie. xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones