PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 825
ocen
6,9 10 1 4825
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Ogółem serial nie jest zły ale jakim cudem smoczy wojownik nie może pokonać więcej niż połowy wrogów??? Tak samo 5 są jeszcze gorsi jedynie Shifu coś tam umie ale tak samo nie potrafi walczyć

ocenił(a) serial na 10
roman876

faktycznie dziwne

ocenił(a) serial na 10
roman876

Może dlatego że są uczniami i zdarza im się popełniać błędy, zwłaszcza Po

ocenił(a) serial na 7
derdevil

Błędy błędami ale oni popełniają ich dużo a Shifu wpada łatwo w pułapki i zdarza się mu nieźle oberwać,jeszcze ojciec martwiący się tylko restauracją

roman876

Ja pamiętam że w jednym odcinku kiedy tam przyjechała jakaś tam szycha z rządu i mieli tam zrobić mu jakieś tam przedstawienie i nie chcieli aby Po tam poszedł bo był w tedy bardzo niekulturalny (tam np. jadł źle mówił chyba z pełną buzią) i jak pamiętam jakaś tam banda pewnego dużego bawoła chciała wykorzystać sytuację i pojmać tego ważnego gościa i były to typowe bandyckie parobki i jak tylko wkroczyli to od tak w kilka sekund załatwili potężną piątkę z Shifu na czele i ich tam związali czy tam złapali w sieć nie pamiętam i dopiero kiedy wkroczył Po to od tak im dokopał a w filmie drugim to piątka jakoś nie miała zbyt dużych problemów z wilczą armią Shena chyba robiły to inne ekipy bo to się kupy nie trzyma i ja wiem że może ten odcinek mógł dziać się przed wydarzeniami z dwójki ale to nie zmienia faktu że z naszych bohaterów zrobiono bandę cieniasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones