PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95344}

Kuchnia polska

7,2 1 260
ocen
7,2 10 1 1260
Kuchnia polska
powrót do forum serialu Kuchnia polska

podczas sceny nabijania na pal to słyszałem, ale jestem ciekaw dlaczego Paweł Wilczak gada głosem Cezarego Pazury?

sputnick

Oglądam właśnie na TVP Historia ten odcinek.Młody Wilczak z długim włosem mówi głosem Pazury, a tenże Pazura Cezary gra w tym odcinku milicjanta. Ale pamiętam,że w kilku filmach z tamtych czasów nie zgadzał mi się głos z postacią aktora, nie przypomnę sobie teraz tytułu. Taka była chyba forma technicznej obróbki. Fajnie popatrzeć na polskich aktorów, dziś starszawych, kiedy byli młodzi i jeszcze nieopatrzeni -obydwaj Pazurowie, Wilczak i kilku innych.

ocenił(a) serial na 8
sputnick

Jest położony dubbing pod jego głos. Film polski.pl potwierdza

ocenił(a) serial na 8
GARBUS474

Paweł Wilczak
Marek Włodarczak, organizator protestów studenckich na Politechnice; rola dubbingowana przez Cezarego Pazurę

Jolanta Jackowska
Agnieszka Bergman; rola dubbingowana przez Martę Klubowicz

użytkownik usunięty
sputnick

Wydaje mi się że przy nagrywaniu dźwięku Wilczakowi akurat coś wypadło i zastąpił go inny który był pod ręką. Często są dubbingowani celowo bo twórcom nie pasuje głos, np Jagna ze "Samych swoich" albo ta dziewczyna w "Nożu w wodzie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones