PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696524}

Kroniki Xiaolin

Xiaolin Chronicles
4,4 359
ocen
4,4 10 1 359

Kroniki Xiaolin
powrót do forum serialu Kroniki Xiaolin

Ogladałem jeden odcinek i jestem bardzo wkurzony i rozpaczony. Co oni zrobili z postaciami???!!!! Kazdy wyglada bardzo dziwnie. A głosy bohaterow to porazka wielka. Co oni zrobili moim ulubionym serialem z dziecinstwa?????!!!!!

ocenił(a) serial na 10
spartan224

Głosy zmienili tylko dwa, w tym jeden nieznacznie, wielkimi zmianami są tylko kształty twarzy dwóch postaci oraz zmiana ubrania codziennego jednej postaci.
Każdy wygląda bardzo dziwnie?
Kimiko jest taka sama, Omi taki sam, Clay taki sam, Raimundo ma tylko inny kształt twarzy, Wuya taka sama, Jack ma nieco inny kształt twarzy, u Mistrza Funga zmieniła się tylko lekko broda, u Dojo kolory, ale nie liczy się wygląd postaci - dla mnie mogliby być różowymi homoseksualistami z napisem "Aj law dżastin bjeber" na czole, byleby akcja była równie wspaniała jak w Showdown.
A jest.

Annqa

Kto oprócz Chasa ma inny głos? Wydawało mi się, że Tubimura brzmi inaczej, czy w starej części on miał psa? U kimiko zmieniła się chyba lekko twarz, u omiego częściej pojawiają się kropki, clay jest szerszy i ma dłuższe włosy, raimundo ma grubsze brwi. W 4 odcinku broda wróciła do normy. Dojo ma inny kolor (złoty/żółty) chyba dlatego, że tak jak Pani Miażdzący Kieł z Kuby Guzika był już stary i mądry (dokładnie to nie pamiętam jak tam to było wytłumaczone, w każdym razie ona też zmieniła kolor z zielonego).

ocenił(a) serial na 10
login8_2

1. Chase'a*
2. Pomimo dubbingu Anny Sroki, głos Wuyi ma inne brzmienie.
3. Tak, miał psa. Pamiętam, że w jednym odcinku Jack miał się nim opiekować.
4. Dojo od zawsze był stary, ale czy mądry, to już zależy w jakiej materii..

Annqa

1. Co za różnica, wiadomo o kogo chodzi.
2. Tu się zgodzę, teraz ma głos jaki miała już po odzyskaniu ciała, a nie w duchowej formie.
3. Teraz pamiętam, dzięki za przypomnienie.
4. Tu się również zgadzam.

ocenił(a) serial na 10
login8_2

1. Ktoś nazwał go Chase, aby mówić na niego Chase.
2. Z jednej strony - okej, dubbing ten sam, z drugiej - tamten głos był idealny dla wrednej duszy pozbawionej ciała..

I tak jeszcze dodam - w Showdown momenty, gdy Wuya przenikała przez Spicera miały moc - zdarzały się rzadko, a jego reakcja była epicka - wiadomo było, że tego nienawidzi. Teraz ona robi to cały czas, Jack nie protestuje, a te chwile straciły swoją moc..

Annqa

1. No dobra niech będzie.
2. Zastanawiam się czy tamten głos był przepuszczony przez jakiś syntezator czy coś?
3. Wydaje mi się, że Omi mimo tego, że ma ten sam głos to jakoś inaczej brzmi.

ocenił(a) serial na 10
login8_2

2. Bardzo możliwe.
3. Tak sądzisz? Muszę się przysłuchać..

Annqa

Nie wiem jak to dokładnie określić no ale jakby była inna tonacja głosu czy co. W każdym razie wyrobi się z odcinka na odcinek.

login8_2

Nasza wersja językowa to i tak luksus w porównaniu do oryginału, który ze względu na produkcję w Kanadzie musi być dubbingowany przez kanadyjskich aktorów (do swoich ról powróciły tylko Tara Strong i Jennifer Hale, podkładające głos odpowiednio pod Omiego i Kimiko). Co do zmian w animacji, jak dla mnie to naprawdę kwestia detali, po tylu latach nie będzie to wyglądać identycznie jak wcześniej. Kwestie pokroju tego, czy jakaś postać miała wcześniej psa czy nie to już w ogóle marginalne sprawy.

eguaroc1

I czy serial nadal produkuje to samo studio?

login8_2

"Showdown" wyprodukowało Warner Bros. Animation, za "Chronicles" odpowiadają ActionFliks Media Corp i Genao Productions.

użytkownik usunięty
Annqa

Szczerze mówiąc, to uważam Leszka Zdunia za mistrza w kategorii dubbingowania protagonistów, a w roli tych złych - nie za bardzo. A że Chase znowu jest zły, to zmianę głosu zaliczyłbym nawet na plus. Ale gdyby stał się dobry, to raczej na minus.

ocenił(a) serial na 2
spartan224

zgadzam się to jest naprawde okropne, dodatkowo twórcom zabrakło chyba kreatywności, bo ten nowy uczeń jest prawie taki sam jak Omi.

użytkownik usunięty
alka893

No taki odgrzewany kotlet to chyba jakaś kpina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones