PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712421}

Korniszonek

Mr. Pickles
8,0 2 358
ocen
8,0 10 1 2358
Korniszonek
powrót do forum serialu Korniszonek

Dla mnie najlepsza postać drugoplanowa, gdy tylko zobaczyłem tego gimpa przy misce w pierwszym odcinku, to mało nie zdechłem ze śmiechu :D W każdym kolejnym odcinku wyczekiwałem jakiejś roli Steve'a i nie były to czcze oczekiwania. Najbardziej chyba rozbrajają mnie sceny w których Steve szczeka, nie wiem czemu ale chyba nawet całe te fantastyczne gore nie jest tak śmieszne jak szczekający gimp :D No i jeszcze mi na koniec 2 sezonu zaserwowali że Steve to żona Dziadka, kolesie którzy to piszą są zdrowo popier*oleni i za to ich lubię :D

użytkownik usunięty
rozkminator

Nie rozumiem jakiegokolwiek człowieka któremu się może podobać ten serial.
Nie zabraniam ci mieć własnej opinii ale moim zdaniem jest to zdecydowanie jeden z najgorszych seriali jakie kiedykolwiek nakręcono.
Bo przepraszam bardzo ale co jest śmiesznego w tym ze pies zabija ludzi?
Co jest śmiesznego w tym że cała jego buda to jedne wielkie piekło, oddaje hołd szatanowi itp.
No dobra widziałem jeden z najbrutalniejszych filmów na świecie który mi się spodobał ale to coś?
Tego sie nie da oglądać.
Takie jest moje zdanie, możesz je zignorować, ale chcę ostrzec ludzi przed obejrzeniem tego.

ocenił(a) serial na 9

co jest takie brutalne ze az ci sie spodobalo ? "w lesie dzis nie zasnie nikt" ? XDDDDD

użytkownik usunięty
spoon17

Nie pamiętam już. Albo chodziło mi o RoboCopa, albo o film animowany dla dorosłych "Tłuścioch Boogie" z 2009

ocenił(a) serial na 9

oO wow bez kitu WOW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones