PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 231
ocen
7,8 10 1 6231
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

podobny serial

ocenił(a) serial na 9

szukam podobny serial, może ktoś wie jaki tytuł?

ocenił(a) serial na 9
MarQueS_1993

Generation kill:Czas wojny.

MarQueS_1993

The Unit

AreckiAot

The Unit sobie daruj, chyba że nie jest dla Ciebie ważny realizm (jakiś tam). Broni dobrze nie potrafią trzymać, sprzęt dobierany od czapy (kamizelki, unifikacja uzbrojenia). Pod względem militarnym to na poziomie Polskiej Misji Afganistan ;)

AreckiAot

The Unit dobrze się ogląda. A co do realiów wyposażenia, ubrania itp - zawsze można się gdzieś do czegoś przyczepić. W The Unit, tak samo jak w Strike Back postacie są najsilniejszym elementem.

ocenił(a) serial na 9
dyszol

popieram mi sie The Unit podobało bardzo

MarQueS_1993

Banshee

ocenił(a) serial na 8
Cebulagg

9/10

Cebulagg

Chyba żartujesz? Gdzie ty widzisz podobieństwo pomiędzy tymi serialami?

ocenił(a) serial na 8
fifofifo

Chodziło koledze chyba o poziom brutalności scen :-)

ocenił(a) serial na 8
MarQueS_1993

Ja mogę polecić:
Ultimate Force- brytyjski tv seres,
The Brave,
GSG 9 - Die Elite Einheit
i
Our Girl.

JOANNA108

Dzięki. Nie omieszkam poszukać.

ocenił(a) serial na 8
fifofifo

A teraz u nas zaczeli chyba też Seal Team

JOANNA108

Tak, oglądam, ale do Kontry to jednak mu trochę brakuje ;)

ocenił(a) serial na 8
fifofifo

Mnie trochę w Strike Back wkurza ta schematyczność scen erotycznych, na palcach policzę odcinki, gdzie nie ma bzykanka - wkurza mnie, że ja to odbierma jakby opis odcinka wyglądał tak:misja, misja w toku, zakończenie zadania, bzykanko, next episde itd., a Seal Team jeszcze nie widziałam.

JOANNA108

A to prawda. Ja generalnie nie przepadam za sztucznymi i schematycznymi scenami tego typu. Jak chcę sobie pooglądać to mam... internet ;) i dużo lepsze sceny. Oglądając drugi raz Strike Back przewijałem te nudy.
Generalnie ostatnio w filmach moda na takie sceny, pewnie myślą, że są "odważni" i przyciągają tym widownie, ale to mogło by ewentualnie zadziałać 30 lat temu, a nie teraz w dobie internetu ;)

ocenił(a) serial na 8
fifofifo

Można od czasu do czasu coś tam wcisnąć, ale tu to jest tak jakby znak rozpoznawczy każdego odcinka, trochę wkurza! :) Ja obrałam ta sama taktykę, przewijam odcinek do przodu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones