PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 231
ocen
7,8 10 1 6231
Kontra
powrót do forum serialu Kontra
ocenił(a) serial na 10
d.ante

Właśnie zacząłem oglądać piąty sezon. Dlaczego piszesz, że jest ostatnim?

dominik3128

zdaje się, że taka była zapowiedź producentów. również po rozwoju akcji widać, że zmierza to już ku końcowi.
dobrze skończyć, póki serial trzyma jeszcze jakiś poziom.

ocenił(a) serial na 10
d.ante

A tam. Trzyma i jest niezły. Przecież wiadomo, że to bajka z bohaterami.

Uh_Huh

Dobrze było, ale szkoda, że się już skończyło.

ocenił(a) serial na 10
d.ante

Kiedyś musiało. Będą inne filmy, z czasem coś dobrego się trafi.

ocenił(a) serial na 8
dominik3128

Dominik, dasz jakiegoś linka do 5 sez ? Nigdzie nie mogę znaleźć, a seria bardzo mi się podoba i ciekawa jestem nowego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
kociamama

Chciałbym ci podać, ale podobno w ten sposób zlikwidowano już kilka serwisów. Zbyt wiele seriali oglądam, żeby zaryzykować. Jeśli ci bardzo zależy, wyślę ci na privie.

ocenił(a) serial na 8
dominik3128

Dzięki, ale już go namierzyłam i oglądam. Sezon nie tak porywający jak poprzednie, ale nadal mam dobrą zabawę oglądając. Szkoda, że nie będzie kontynuacji.

ocenił(a) serial na 10
kociamama

W dwóch ostatnich odcinkach poziom się polepsza, chociaż to nadal nie to samo co kiedyś.

ocenił(a) serial na 10
d.ante

Nie zmienia to faktu, że po zakończeniu serii odhaczam go jako jeden z najlepszych seriali akcji jakie widziałem. Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę. Tym bardziej, że jako jeden z niewielu ostatnimi czasy ma całkiem niezłe zakończenie i chociaż spodziewałem się czegoś zupełnie innego po finale ten, który nam zaserwowano jest dla mnie jak najbardziej satysfakcjonujący.

reese

A moze masz lepsza wersje ode mnie(przynajmniej 1go sezonu), do ktorej bez problemu znalazles napisy: )? I moze pozostalych sezonow: >
Z gory dzieki!

d.ante

Właśnie zaczął się szósty sezon.

androgenius

i bardzo dobrze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones