PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 231
ocen
7,8 10 1 6231
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Oglądałem wszystkie 6 odcinków.Niestety jest tylko 6.
Serial produkcji angielskiej kończy się furtką i mam nadzieję,że będzie kontynuowany.

Szczerze powiem,że nie spodziewałem się tak dobrego filmu od Brytyjczyków.

Zaczyna się wojną w Iraku a póżniej akcja toczy się współcześnie.

Gorąco polecam ten sensacyjno-wojenno-szpiegowski film,nie zawiedziecie się.

Ja obejrzałem wszystkie w dwóch przysiadach.

ocenił(a) serial na 10
Corrolek

Świetny miniserial, szkoda że nie ma więcej odcinków bo formuła bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 8
extremo

Obejrzałem pierwszy odcinek i nie jest to Kompania Braci lub Pacyfik ale bardzo dobry mini serial szkoda ze 6 odcinków bo zaczęło się ciekawie :D

ocenił(a) serial na 10
yoyo689

Serial mi się bardzo podobał tylko szkoda,że 6 odcinków tylko :( Serial obejrzałem kilka razy naprawdę dobry polecam.

ocenił(a) serial na 9
Karol95

Serial naprawdę dobry na szczęście w planach jest druga seria tym razem z 10 odcinkami. Już się nie moge doczekać.

ocenił(a) serial na 10
lorilane

A wiadomo może coś więcej na tema 2 serii ? :D

ocenił(a) serial na 9
Corrolek

Zgodzę się z wypowiedzią Corrolka. Serial jest świetny i dobrze zrobiony. Gra aktorów przekonuwująca , pełna emocji, w szczególności RA , Jodi i Andrew. Mam nadzieję, że serial wróci pod koniec przyszłego roku, jak zapowiadają. 6 odcinków pozostawiło we mnie niedosyt:)) Podobno telewizja Sky zamówiła kolejnych 10 odcinków.Tylko trzeba jeszcze rok czekać:(

hiacynta76

ciekawy mini serial ja również polecam !!!:)

Corrolek

super serial ;) tvp1 ma tylko 3 odcinki tak czytałam jest więcej? bo na FilmWebie jest napisane że 12 więc co jest grane?

ocenił(a) serial na 9
Priscilla22

1 serii jest 6 odcinków teoretycznie. TVP ma wszystkie, i puszczają po 2 naraz. Wczoraj był wątek z porwaniem i odbiciem dziennikarki w Iraku, następny wątek w Zimbabwe, ostatni w Afganistanie. Każdy wątek zajmuje 2 odcinki po ok 44min, TVP połączyła je w 1 całość.

Anja_filmaniak

dzięki za odp;)

ocenił(a) serial na 2
Corrolek

cóz.

Po obejrzeniu 2 serii uważam,że serial mimo dobrego poziomu ma sporo niedociągnięć.
O ile 1-seria była kozacka o tyle(spojler) (spojler) (spojler) (spojler) na początku drugiej mnie wkur.li! Dlaczego Porter zginał i to od razu na starcie!!!???
Pózniej dobiło mnie między innymi jak Scot szedł z więżniami przez las,przez pole minowe,a dotarł do punktu"gwałtów" w tym samym czasie co ciężarówka! Mało tego,wiedział gdzie jest baza tych obruchiwaczy i bezbłędnie krocząc przez las i pole minowe znalazł się tam o czasie!

Nie obniżę jednak swojej oceny,zbyt wielu ludzi ją zaniża,na serialowym cokole i tak on się wyróznia .
Już czekam na 3 serię,chociaż nadal nie mogę przeżyć Portera.

ocenił(a) serial na 2
Corrolek

No i do ch.ja stało się niestety.

Miałem przyjemność wstawić jako pierwszy komentarz do tego serialu.
Dałem wysoką notę bo pierwszy sezon był dla mnie rewelacyjny oraz chciałem zachęcić innych do oglądania.

Niestety dość realistyczny serial,traci z każdym sezonem,a w ostatnim,to już są takie bzdury,że obejrzałem tylko dlatego,żeby to po prostu skończyć.Przyznam ,że trochę się zmuszałem.

Ocena za sezony powinna być oddzielna :
1- 10pkt
2 -7
3 -6
4 -5
5 -2

ocenił(a) serial na 2
Corrolek

Dodam tylko,że nie mając weny - twórcy serialu powinni skończyć na 4 sezonie,a nie chrzanić dobry wizerunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones