PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 234
oceny
7,8 10 1 6234
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Stacja Cinemax opublikowała właśnie oczekiwany zwiastun zapowiadajcy 3. sezonu serialu
"Strike Back". Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na sierpień.
O trzecim sezonie "Strike Back" było cicho od dłuższego czasu. Na szczęście produkcja nie
została zawieszona. Zdjęcia do trzeciego sezonu zostały już zakończone. "Strike Back" z
podtytułem "Project Dawn" (podobnie jak w 2. sezonie) powróci do ramówki 17 sierpnia 2012
roku.
Przy okazji wyjaśniamy - dla Cinemax jest to drugi sezon, ponieważ po pierwszej serii (która
emitowana była tylko na Sky1) stacja przejęła produkcję i dodała do niej podtytuł "Project Dawn".
Czekamy na kolejne materiały promocyjne, tym razem już ze scenami prosto z nowych
odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Lucek__90

Jupiiiiiiii !!! :D

Szczerze mówiąc miałem już położyć krzyżyk na 3 sezonie a tu wyskakujecie z takim info. Czekam z naprawdę wielką niecierpliwością.

Lucek__90

yyyeeeeaaahhhhh i zajebiscie a wlasnie mialem sie pytac czy ktos zna data premiery 3 sezonu ;]

ocenił(a) serial na 10
misiek1234

świeży trailer powiedział mi że będzie taki rozpiz*ówek jakiego świat nie widział :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=0HmW3tsSs-Q&feature=related

Kowboj Scott i spółka nadchodząąąąąąą :D:D

old_school_man

dzieki za trailerek juz mi sie podoba <lol>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones