PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 228
ocen
7,8 10 1 6228
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

6x1

użytkownik usunięty

katastrofa, chyba nawet scenarzysci sa nowi, bo wszystko wygladalo mega dretwo i niewiarygodnie

ocenił(a) serial na 9

Jakim cudem obejrzałeś jak premiera dopiero 2 lutego przyszłego roku.

użytkownik usunięty
MERCURYfan01

odcinek jest w necie, napisy na napisach24

ocenił(a) serial na 9

Zwracam honor rzeczywiście jest i jest tak jak mówisz.

ocenił(a) serial na 8

Widziałem i potwierdzam.
Nic się nie klei, serial stracił na wszystkim, nie chce mi się wszystkiego wymieniać bo szkoda po prostu czasu.
Od dialogów, przez bohaterów na akcji kończąc
Wszystko na minus

Potwierdzam. totalna zenada. Nowy sezon to brak dynamiki, scenariusz pisany na kolanie. Akcja wręcz nudzi, chemi miedzy amerykancem a anglikiem brak. Lafiryndy w taktycznych joga pantsach nie potrafia karabinu trzymac .. 1/10

ocenił(a) serial na 8
Helberstam

Do pierwszego odcinka s06 podchodziłem na trzy razy:

- pierwszy raz obejrzałem do połowy i mnie w ogóle nie wciągnęło,
- za drugim razem zasnąłem zaraz po włączeniu,
- za trzecim razem (po kilku dniach) nie pamiętałem już początku, ale bez entuzjazmu dotrwałem do końca.

Dam szanse na jakieś 2-3 odcinki, o ile wcześniej nie złapie cancela.

ocenił(a) serial na 9
Christo

Panowie co tu dużo mówić, nie da się zastąpić duetu Stonebridge-Scott... niestety ale skoro coś zacząłem ogladać to skończe, kolejny odcinek już dostępny pozdrawiam fanów poprzednich sezonów ;)

Potwierdzam, też miałem wrażenie, jakbym oglądał filmopodobny twór ze spasionym Seagalem nakręcony po kosztach gdzieś w Mołdawii.

ocenił(a) serial na 10

I jak tam drugi odcinek ? Nawet nie wiem czy oglądać ten sezon jest dobrze czy dalej kicha ?

użytkownik usunięty
TyrionLanister

dla mnie kicha,

wprowadzajacy spoiler
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-nie czytac jak ktos nie chce





w pierwszych minutach zestrzelono helikopter na duzej wysokosci, spadl do jakiegos miasteczka, pare osob przezylo i zaczelo wymieniac ogien z tubylcami, a glowni bohaterowie dolecieli z bazy na tyle szybko ze uratowali garniturka z helikoptera, mimo ze helikopter ostrzeliwala masa talibow...

ocenił(a) serial na 8

6 sezon jak na razie to jakaś kpina i ta obsada

ocenił(a) serial na 2

zmieniłem ocenę z 10 na 2.
To już kino klasy C

Dlaczego? Niech mi ktoś powie dlaczego oni tak zmasakrowali ten serial?!
Sezon 1 był bardzo dobry - ciekawa historia i wartka akcja.
Sezony 2, 3, 4 i 5 były absolutnie rewelacyjne. Istne arcydzieło kina sensacyjnego. Od serialu nie dało się oderwać. Człowiek bał się mrugnąć, żeby przypadkiem czegoś nie przegapić.
Sezon 6... no cóż... Nawet nie wiem jak to skomentować.

ocenił(a) serial na 7

Zgadza się. 6 sezon to pełnia żenady.

Izukar

sezony są fabularnie ze sobą powiązane? czy każdy to odrębna historia?

ocenił(a) serial na 7
kryszew15

W miarę odrębna historia. Teraz zacząłem 7. i w gruncie rzeczy, gdybym wiedział, jak źle będzie w 6. to bym opuścił.

Izukar

rozumiem czyli żeby połapać się w wątkach lepiej obejrzeć wszystkie sezony?

ocenił(a) serial na 7
kryszew15

Nie, szczerze powiem, to niekoniecznie. Choć i tak do 5 sezonu oglądałbym po kolei. Bo warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones