PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 234
oceny
7,8 10 1 6234
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

..a bardzo lubiłem ten serial (kto oglądał mam nadzieję że wie o czym mówię)

ocenił(a) serial na 7
ceber_2

Niestety masz rację. Odcinek bardzo słaby, chyba najsłabszy z dotychczasowych odcinków trzech sezonów serialu

ocenił(a) serial na 10
ceber_2

no szału nie ma ale mam nadzieje że się jeszcze rozkręci.

ocenił(a) serial na 9
ceber_2

No ja też czuję niesmak.

ocenił(a) serial na 7
JohnyXtreme

Pierwszy sezon dobry,drugi bardzo dobry(szczególnie finał)ale trzeci,co to miało być??Normalnie żenada i ten karykaturny Hanson,blondi i mało przekonywująca ich nowa szefowa nie wiem w ogóle czy warto dalej ogladać,czy sobie odpuścić 4 sezon....

ocenił(a) serial na 9
aronn

4 sezon zdecydowanie najlepszy z całej reszty (pomijam sezon pierwszy). Naprawdę warto wziąć się za oglądanie 4 sezonu. Nie rezygnuj.

ocenił(a) serial na 7
Pan_TykTak

No ale Mitra nadal będzie :P

ocenił(a) serial na 6
aronn

Jeśli jeszcze nie oglądałeś to zostaw go nic nie stracisz poza czasem.A dcinki 7,8, to kpina.Nawet Jola R. i koń by tego nie przetrawili.Właściwie to przewijałem od piątego odcinka aby wiedzieć o co chodzi w zakończeniu.

ocenił(a) serial na 7
Komodos

Chyba tak zrobię.

ocenił(a) serial na 9
aronn

Nie słuchaj, bo sezon 4 jest najlepszy z wszystkich, które wyszły. Do połowy bardzo dobry, a od połowy rewelacyjny, Na pewno nie będzie to strata czasu.

ocenił(a) serial na 10
aronn

popieram, 4 sezon jest naprawdę zajebisty, a ostatni odcinek finałowy jest jego ukoronowaniem :) polecam, old_school_man

ocenił(a) serial na 9
Komodos

Dla mnie osobiście odcinki 7,8,9 4 sezonu są najlepsze.

ocenił(a) serial na 7
JohnyXtreme

Dobra jak tak chwalicie to sie skuszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones