PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724333}

Kod 100

100 Code
7,1 751
ocen
7,1 10 1 751

Kod 100
powrót do forum serialu Kod 100

Polski akcent?

ocenił(a) serial na 7

Wydaje mi się, ze w 9 odcinku rozpoznałem polską aktorkę, Małgorzatę Pieczyńską- mieszka w Szwecji, więc to raczej ona.

grzybolub

właśnie oglądam i też myślę, że to ona, zwłaszcza, że w jej filmografii widnieją szwedzkie produkcje...

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Si, matka Sophie ;)

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Oczywiście, że ona :)
Właśnie obejrzałam ostatnie dwa odcinki. Na wdechu. I mam nadzieję na kolejny sezon, bo po takim zakończeniu trudno byłoby przetrawić koniec serialu.

ocenił(a) serial na 7
basiek_10

Też myślałem, że coś się wyjaśni a tu......nic. Po panoramie z balkonu sądząc akcja przeniesie się chyba do Nowego Yorku (jeżeli będzie 2 sezon na co mam nadzieję)

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Jeśli tam przeniesie się akcja to już nie będzie to :/ Bardzo dużo dawał ten szwedzki klimat, tempo i styl pracy. Amerykańskich seriali kryminalnych jest wiele i niestety większość na jedno kopyto. Pamiętasz może ten dialog między nimi dwoma, gdy szli po schodach przed siedzibą policji i Conley zaczynał w amerykańskim stylu od "how are you"? To ten odcinek ze snajperem-policjantem.
Próbowałam znaleźć w necie wieści, czy będzie kolejny sezon, ale nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
A islandzki "Trapped" Ci się podoba?

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Jeśli tam przeniesie się akcja to już nie będzie to :/ Bardzo dużo dawał ten szwedzki klimat, tempo i styl pracy. Amerykańskich seriali kryminalnych jest wiele i niestety większość na jedno kopyto. Pamiętasz może ten dialog między nimi dwoma, gdy szli po schodach przed siedzibą policji i Conley zaczynał w amerykańskim stylu od "how are you"? To ten odcinek ze snajperem-policjantem.
Próbowałam znaleźć w necie wieści, czy będzie kolejny sezon, ale nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
A islandzki "Trapped" Ci się podoba?

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Jeśli tam przeniesie się akcja to już nie będzie to :/ Bardzo dużo dawał ten szwedzki klimat, tempo i styl pracy. Amerykańskich seriali kryminalnych jest wiele i niestety większość na jedno kopyto. Pamiętasz może ten dialog między nimi dwoma, gdy szli po schodach przed siedzibą policji i Conley zaczynał w amerykańskim stylu od "how are you"? To ten odcinek ze snajperem-policjantem.
Próbowałam znaleźć w necie wieści, czy będzie kolejny sezon, ale nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
A islandzki "Trapped" Ci się podoba?

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Jeśli tam przeniesie się akcja to już nie będzie to :/ Bardzo dużo dawał ten szwedzki klimat, tempo i styl pracy. Amerykańskich seriali kryminalnych jest wiele i niestety większość na jedno kopyto. Pamiętasz może ten dialog między nimi dwoma, gdy szli po schodach przed siedzibą policji i Conley zaczynał w amerykańskim stylu od "how are you"? To ten odcinek ze snajperem-policjantem.
Próbowałam znaleźć w necie wieści, czy będzie kolejny sezon, ale nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
A islandzki "Trapped" Ci się podoba?

ocenił(a) serial na 7
basiek_10

Zgadzam się, że po zmianie miejsca akcji serial by wiele stracił na klimacie. Co do "Trapped" to tutaj z kolei moc ponurego islandzkiego klimatu jest okrutnie przytłaczająca i ma za duży wpływ na spowolnienie akcji i trochę się dla mnie dłuuuuuuży. Jestem dopiero przy 6 odcinku i tak mnie nie ciągnie do oglądania jak w przypadku "Kodu 100". Ale na pewno skończę oglądać. Kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

To fakt, klimat w Trapped ciężkawy. Mam frajdę obserwując scenografię, jest miłą odskocznią dla oka po polskich filmach, gdzie każdy ma mieszkanie/dom jak z katalogu wnętrzarskiego ;) a tam normalnie, fotele, dywany itp. ;)

Czy mogę usunąć powtarzające się moje posty? Wczoraj pokazywało mi ciągle, że jestem w oknie edycji i próbuje dodać a tu taki zonk :/

ocenił(a) serial na 7
basiek_10

Nigdy nie udało mi się usunąć ani edytować postu po dłużej niż 5 minutach( bo wtedy chyba się na stałe zapisuje) :), albo za głupi jestem...

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Chyba masz rację, nie da się. Trudno, chociaż nie lubię bałaganu.

A co do filmu, to ciekawe, czy w ogóle będzie kolejny sezon? Zakończenie otworzyło taaaakie drzwi, że mogliby się ganiać po całym świecie ;)

ocenił(a) serial na 7
basiek_10

Mam nadzieje na drugi sezon, ale nic o nim nie wiem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones