Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 4 Kości Sezon 4, Odcinek 9
Odcinek Kości (2005-2017)

Przestępca w laboratorium amfetaminy

The Con Man in the Meth Lab 43m
8,8 814
ocen
8,8 10 1 814
Kości
powrót do forum s4e9

odcinek 9 sezon 4

użytkownik usunięty

Hej ludzie!
Nie wiecie dokładnie, o co chodzi w tym odcinku, ta sprawa z Jaredem, że on coś tam źle mówił o starszym Boothie i Brennan zrzuciła go z krzesła?
Bo ja oglądałam po angielsku, ale w języku jednej trzeciej świata gadam słabiutko (jeszcze) i nie zrozumiałam zbyt dobrze. Bardzo bym prosiła o dokładne wytłumaczenie.

Booth pracował nad ważną sprawą, która miała mu przynieść nie lada sławę i zastrzyk gotówki dzięki której miał jechać na wakacje. Na tej sprawie zależało też miejscowej policji. Jared jechał po pijanemu samochodem i uderzył w słup czy hydrant i złapała go właśnie nie kto inny jak miejscowa policja. Booth oddał im sprawę, nad którą tak pracował, żeby Jared nie poszedł do więzienia. Bones spotkała się z Jaredem w knajpie żeby pogadać o Booth'ie i w trakcie rozmowy domyśliła się, że to przez Jareda Booth oddał swoje 5 minut sławy policji. Tak się zdenerwowała, że zrzuciła go z krzesła.

Sorki jak coś przekręciłam, ale myślę że sedno sprawy zostało ujęte:)

użytkownik usunięty

wielkie dzięki! idę się uczyć angielskiego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones