PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683947}
7,1 3 415
ocen
7,1 10 1 3415
Klondike
powrót do forum serialu Klondike

Słabizna

ocenił(a) serial na 3

po pierwszych minutach jak uciekli z chińskiego kasyna, pokonali lawinę i walczyli z rwącą rzeką myślałem już tylko, że spadnie na nich czelabiński meteoryt . .. potem było już tylko gorzej, a najgłupsze to wklejanie beznadziejnych kobiecych ról tak na siłę, że bardziej już się nie da. Nagle w środku Alaski pojawiają się jako właścicielki działek ( lol ), potem raz po raz strugają obrońców kapelana itp. i jeszcze pełno takich abstrakcji jak ta, że z trupa buty sciągali po 2 minutach, a jak został już tylko Bill to przez ten cały czas jak był u indian, u tej laski i gdziekolwiek indziej to mu nic nikt z niepilnowanego namiotu/chaty nie zabierał ROTFL i żal . . .

ocenił(a) serial na 10
lord_slayer

Belinda Mulrooney (1872–1967) was an entrepreneur and purportedly the "richest woman in the Klondike".[1] She made one fortune in the Klondike Gold Rush, lost it, and amassed a second, which lasted most of her life. Wikipedia

ocenił(a) serial na 3
justareader

ok, tego faktu akurat nie doczytałem. Ale pokusiłem się o trochę sztuki w Paint-cie i powiedz mi czy nie ma się to trochę jak pięść do nosa ?
http://postimg.org/image/mbw5rwhlj/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones