PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 472
oceny
2,8 10 1 35472
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

The best of "Klan"

ocenił(a) serial na 2

Jeśli chcecie, wpiszcie tutaj najlepsze (czyt. najdebilniejsze) momenty z "Klanu", których nie możecie zapomnieć i od których śmiać się Wam chce. Moja propozycja: Jeremiasz dostaje od Maliny kwasem w twarz, a dokładniej w oczy <lol>.

baldrick11

Oczywiście Maciek w wannie, słynne "Co sie stało?" i Mariusz mówiący "Daj śrubokręt" ;) Lubię też pouczajace teksty doktora Lubicza, bezczelne zachowania Bożenki i momenty z facetem moich marzeń (czyt. z Ryśkiem)

Tasche

Wiesz jak lubisz sie śmiac z osób z zespołem downa to ci współczuję głupoty

Zależy jak tą sytuacje odebrać

Z jednej strony hahah śmiech głupi wg was pewnie debil MAciuś sie upił haha ma downa idiota haha z ludzkiego nieszczęscia sie tylko śmiać

z drugiej strony można sie uśmiać z samej stuacji niekoniecznie mając na względzie maciusia czyli smieszna sytuacja każdemu się zdarza narąbać sie piwskiem

rommel2

'Wiesz jak lubisz sie śmiac z osób z zespołem downa to ci współczuję głupoty'

Śmieszna to jest w tym momencie głupota scenarzysty a nie osoba
z zespołem downa. Równie dobrze tę scenę mogłaby zagrać Bożenka.
Myślę, że bardziej rozgarnięci użytkownicy rozumieją o co mi chodzi.

rommel2

poluzuj poślady

baldrick11

każdy moment w którym pada sławne zdznie "umyjcie rączki"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
baldrick11

oczywiscie pijany macius w wannie xD ' co sie co sie co sie stao ? ' bahahaha xD i ogolnie to momenty z Rysiem i Bozenka ;)))

baldrick11

scena z Bożenką kiedy miala wystąpic w filmie dla zboczenców haha plus Karol Strasburger jako pedofil.

ocenił(a) serial na 1
ganz74

Zdecydowanie scena "Maciuś w wannie" Boże! Przecież on sie zajebał do nieprzytomności jednym piwem! Ja zupełnie nie rozumiem w jakim świecie żyją scenarzyści Klanu...w każdym razie ta scena byłaby śmieszna gdyby nie była żałosna...

Dimensh

A Bożenka, gdy dostała krwotoku z nosa po trawce? :)

ocenił(a) serial na 2
Piramidoglowy

"A Bożenka, gdy dostała krwotoku z nosa po trawce? :)" taaaa???????!!!!!

ocenił(a) serial na 1
baldrick11

Aby wpisywać najlepsze momenty z klanu to trzeba go oglądać.Dla mnie ten serial to wiocha jak sam h....
Widziałem kiedyś z 15min

baldrick11

Jak już ktoś tu to napisał: "Dzieci, dzieci umyjcie rączki..." ten 'serial' nie powinien sie nazywać Klan tylko Dzieci myjące rączki

użytkownik usunięty
I_Zunia

Ma ktoś z was link do tego filmu gdzie bożenke Sztrazburger wyrywał ? :D

ocenił(a) serial na 10

Jak Ryśka zleli dresiarze to prawie pękłem ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 10
Saito

Wszystkie momenty są kultowe. Po prostu! ;D

ocenił(a) serial na 2
Zygfryd666

Rysiowi obrabowali mieszkanie a Mariusz na to "a niech to diabli" xD Tekst który każdy przeciętny Polak powiedziałby po takim wydarzeniu xD

Jack_Napier

Najlepszyy jest moment jak w klanie odkryli internet i komputer. Teraz w kazdym odcinku są jakies pierdoly typu:
(rozmowa Jurka, Antka(?) i tej jego zony)
-a my to całą noc łowilismy ryby
-jak to?
-a no w komputerze zesmy se łwoili ryby
-a no popatrz co te komputery potrafią
-<sztuczny smiech>

Albo

-masz tutaj Elzbietko wizytówke to takiego czarnoksieznika od komputerów. Umów się z nim to on przyjdzie i powgrywa "TE WSZYSTKIE PROGRAMY" zeby gwarancji nie stracic.

normalnie mnie krew zalewa jakie to są dzieci neo. teraz pol serialu sie kreci wokół "tego calego internetu" i komputerów. zal.pl

ocenił(a) serial na 10
lollus

Nie no - teraz jest najlepszy wątek Adama i Maryśki! Dawno nie oglądałem, ale ostatnio zerknąłem, to leżał na klatce zbakany na maxa i ciocia Stasia z panem Jeremiaszkiem go ocucali. xD

No nie ma takiego drugiego serialu i już!

A teraz dzieci umyjcie rączki.

baldrick11

Oczywiście Rysio z tym swoim "dzieci, umyjcie rączki", Stasia "bożesz ty mój"

baldrick11

"Dzieci, umyjcie rączki"
"Bożesz ty mój"

I moja ulubiona scena:
(Kamilka idzie do szkoły; Podchodzi do niej ciocia Stasia):
Ciocia Stasia: Kamilko, włożyłam ci do plecaczka słodką bułeczkę. A na wypadek, gdybyś była spragniona, masz soczek marchewkowy ze słomeczką."
Kamilka: Dziękuje ciociu Stasiu (czy coś w tym stylu).

ocenił(a) serial na 1
baldrick11

Kazda scena z udziałem nacpanego Adama Koneckiego narzeczonego Olki Lubicz - kompletnie nie potrafil zagrac upalonego, a rola nawciaganego speedem pomylila mu sie chyba z jazda po kwasie lub bieluniu - do wchodzacej do mieszkania starej Lubiczowej "a co sasiadka chciala?" a pozniej "wie Pani trzeba sie uczyc, uczyc, szybko uczyc" buehahaha! czy cos w tym stylu..

ocenił(a) serial na 2
dzudo_honor

stety nie ogladalem tego i nie ogladam ale podejrzewam jak tworczo i autentycznie scenarzysci ukazują takie watki... moze ten kolo wiedzialby jak zagrac ale wolal sie nie wychylac...

użytkownik usunięty
shamar

Najdebilniejszy moment... To było dosyć dawno...

Wielki poniedziałek...
Idzie Rychu z całą familia do kościoła( Kaśka jescze waliła klocki w pampersy więc była w łóżeczku) Idą...do kościółka. A tu nagle wyskakują jakieś dresy i kibole zza drzewa. Krzyczą "Śmingus Dyngus". Oblewają Lubiczów wodą. Uciekają. Grażyna krzyczy : Tu jest małe dziecko!!! Mogliście je zabić!!! Rysiek rusza w pościg za wandalami. Kamera najeżdża na przerażona Grażę i beczącą Kaśkę. Rysiek wraca do rodziny po 5 sekundach. Zdyszany, łapie się za rekę. Grażyna podbiega a Rysiek "achhh, jeden mnie ugryzł!!!"

użytkownik usunięty

oj przepraszam nie w łóżeczku tylko w wózeczku, wybaczcie mi ten bląd

ocenił(a) serial na 2

moze wybaczymy... ale musi byc zadoscuczynienie...

shamar

ludzie z was sa debile do kwadratu trzeba miec uraz na psychice zeby tworzyc forum klanu .. i jeszcze szydzic z niego . nie macie co robic. żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

Albo moment kiedy Ryśkowie siedzą przy stole i Bożenka pyta się Rysia czemu się zawsze tak nadyma:P
Dawno nie oglądałam Klanu, muszę zerknąć jak rozwinęła się Bożenka, to moja ulubiona postać, kocham ją:*

ocenił(a) serial na 10
mara_daga

Ostatnio mało Bożenki w Klanie. Coś nawet wcale jej nie widziałem. :(

ocenił(a) serial na 1
Zygfryd666

wchodzę dziś do domu, biorę pilota, rozwalam się na kanapie jak królowa i przeskakuję z kanału na kanał a tu... BOOOŻEEENKAAA! ach, aż serce rośnie! juz pare lat tej szmiry nie widziałam dłużej niż 2 sekundy przelotem! no to myślę; a co, a jak, a sobie obejrzę! (aż 2 minuty wytrzymałam)
sama w sobie sytuacja nie jest śmieszna, ale to jak bożenka i jej mamusia to odegrały jest BEZCENNE. takie absolutne drewno. jakby wypowiadać "dworzec kolejowy". a szło to jakos tak:
-mamusiu bo widzisz jedziemy tam z x
-mhm
-ale on mi zwróci potem pieniążki za cośtam
-to bardzo dobrze bożenko bo nie mamy dużo pieniążków

ekhem.
ale wiecie, dlatego ten serial ma u mnie 2, a nie 1. to najgorszy polski. naprawdę. ale jest ZABAWNY! choć niezamierzenie.

ocenił(a) serial na 2
baldrick11

wg mnie najlepszy moment był gdy dzieci śmiały się z Maćka i Bożenki nazywając ich "znajda i głupek". Do tej pory mam ubaw po pachy :)

ocenił(a) serial na 3
Boskigrom

"Ale co sie stao??"
I śrubokręt też wymiata :P

baldrick11

najgłupsze to jest jak ten doktor od tej babki co cały czas gada 'absolutnie' zachowuje się jak przygłup, 'bożesz ty mój' i jak grazyna cały czas gada do ryśka 'ryśku' god, przeciez to w koncu jej mąż a ona do niego ryśku mogłaby równie dobrze mówić ryszardzie i na czesie wszyscy gadają cześka mogliby już skończyć ten serial niedługo będzie jak moda na sukces

ocenił(a) serial na 10
simpsonka18

simpsonka - ja rozumiem że masz ok nick, ale nie obrażaj Klanu! To się nigdy nie skończy (mam nadzieję).

ocenił(a) serial na 2
Zygfryd666

Jeśli komuś się serial nie podoba to jest to najodpowiedniejsze miejsce do napisania o tym.

ocenił(a) serial na 10
Boskigrom

Nie wiem czy w temacie "the best" to jest dobre miejsce, ale niech piszą - myślę, że będą w mniejszości, bo to napisane zostało wyżej, to tylko zalety tego serialu (zresztą jest ich dużo więcej ;). Ja pozostanę wierny :D

ocenił(a) serial na 2
Zygfryd666

mnie się zdaję że właśnie te (nazwanie wyżej najgłupszymi) akcje to też ewidentne plusy serialu, ponieważ można dzięki nim się z niego wyśmiewać. Poza tym według mnie autorowi tematu "the best of klan" dokładnie o to chodziło.

użytkownik usunięty
baldrick11

Oczywiście "co się stao", odwet za napad na Bożenkę (http://pl.youtube.com/watch?v=qFZxqpfcK28 - "brzytwa" wymiata) no i oczywiście piękna para, doktor-przygłup "w rzeczy samej" i jego równie durna żona "absolutnie". No i profesor Deptuła za nazwisko i ogromne powodzenie u kobiet.

ocenił(a) serial na 1

Szczotką do kibla ją! Szczotką! xD
"ja nie jestem taka jak ona" ten ton... hahahaha

Ale Rysio i tak rządzi...

Jeszcze scenka:
Ela i Michał...
- On się na nią wydarą i rzucił czymś
A odpowiedź Eli:
- Michalku, czemu musisz być dla mnie taki niemiły

hahaha

Znawca_

Albo w domu Krychy :
-przy drzwiach wróciłam !!!!!!!!!!!!!
-ach to ty

no a teraz umyjcie rączki:)

kammillo13

jESZCZE JAs:KIEDY PRZYJDZIE TATA JACEK...KIEDY PRZYJDZIE TATA PIOTR

ALBO TA MAŁGOLA :TATUSIU WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓCIŁŁEŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ
NIE NAWIDZE JEJ TAKIE POSŁUSZNE DZIECKO :((((((((((((((((((((

kammillo13

''NIE NAWIDZE JEJ TAKIE POSŁUSZNE DZIECKO :(((((((((((((((((((( ''

jakieś kompleksy?? uraz z dzieciństwa tak? buahaha

rpd0

Sylwester u Elżbiety i Jerzego wymiatał.Te cała pani Stasia czy jak jej tam z mężem i kolega z pracy Jerzego tańczyli w kółku :)
Albo mama tego rodzeństwa (nie wiem jak sie nazywają) do nich przed wyjściem na sylwka
- Nie będziecie sie nudzić?
Na co syn pokazując na gry planszowe
-Nie mamo.Mamy gry..
I Jerzy dodaje od siebie
-U mnie nie będą się nudzić!

Paulina_1108

Rysio i jego żoneczka Grażynka z tego co wydedukowałam zostali królem i królową balu sylwestrowego xD ale nie jestem pewna xPP

Marishia92

A jakże by inaczej ;) Oczywiście,że wygrali.Przecież Bożenka pokazała im kroki XD

ocenił(a) serial na 10
Marishia92

Marishia92 - dobrze wydedukowałaś!!!! To jest po prostu niesamowite! :D
Kocham ten serial ponad wszystko ;D

Zygfryd666

Rysiu do Bożenki
"Bożena jak ty się zachowujesz?!"

baldrick11

Paulina to było jakoś tak:
Małgosia: Przynieśliśmy gry żeby się nie nudzić.
Jerzy: Nudzić się? Na Sylwestrze, którego organizuje dziadek?
Hehe wtedy to tak Jerzy śmiesznie mówił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones