PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 471
ocen
2,8 10 1 35471
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Ci, co tak jadą na ten serial to gówniarze epoki, jak ja to nazywam chipsów, coli i playstaton!! Kastraty w rurkach nie pamiętający lat '90. Komu marzyło się życie jak na zachodzie i poziomie. I TU macie odpowiedź. Każdy 35-40 latek przypomni sobie w kolejności, jak były wtedy 3 programy telewizyjne i seriale 1. "W labirencie", 2. "Dynastia", 3 "Klan". Pokazane w tych czasach wymarzone życie na poziomie, idealna rodzina ideał każdego Polaka, jak w serialu. Każdy wtedy śledził ich losy!!

A serial leci już 25 lat, wiec ci co nie mają min 35 lat nie mają pojęcia o czym piszą, krytykując go!! Taka jest prawda. Zgodzę się że serial jest sztampowy, coraz głupszy, nie można patrzeć jak podąża za nowymi trędami, czasem nawet jest śmieszy..... Ale jak ktoś nie zaczął od początku i nie pamięta tych czasów i klimatu, nigdy go nie zrozumie. 
Dla mnie osobiście towarzyszy od 18 roku życia kiedy się zaczął, po dziś. Chociaż oglądam go z przerwami nawet 1-2 lata a potem nadrabiam. Wiem że to głupie, ale wspomnienia i sentyment pozostają po dziś dzień. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones