PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk
ocenił(a) serial na 8

Witam, witam ;) i o Meryem pytam ;))) hahahha;)

Zaczniemy jako wtajemniczone... od ciastek z ostatniego odcinka... świetne to było... Oktay bierze się za ciasteczka , a Savas mu odsuwa ;) ...

I jeszcze jedna szybka refleksja.... podobają mi się "oczne sceny Savasza i Meryem...- zaczyna być w nich moc :)

A to jeszcze z ostatnio obejrzanego 3 odcinka.... standard turecki musi być.. prot ranny albo chory... miseczka, ręczniczek i protka czuwająca przy łóżku chorego prota... no nareszcie Meryem dowiedziała się kto ją wyniósł z płonącego domu... i kto został ranny....

użytkownik usunięty
Margoargo

witam :D
hahah, ciasteczka rządzą... fajnie to wyszło... a też pamiętam jak w 4 odcinku zachwycił się tym torcikiem ze słońcem, ale wtedy nie zdążył spróbować... :) motyw słońca chyba będzie pojawiał się do końca... :D

ooo, też się zgadzam... wymiany spojrzeń są wspaniałe... jest magia... zwłaszcza w tych najnowszych odcinkach... :)

w tym przypadku standard turecki wyszedł mega fajnie :) zajęła się nim mimo, że nie wiedziała, że to on ją uratował... on przecież też mógł powiedzieć, że to on ją uratował i że jest ranny... ale nie powiedział... i to mi się podobało... nie chciał żebrać o uwagę... a jej mina jak zobaczyła ranę... bezcenna...

jeszcze refleksja na temat Derin... okropnie zła kobieta... ale uważam, że mimo całego zła, które wyrządziła... naprawdę kocha Savasa... na pewno jej nie chodzi o pieniądze, bo sama jest bogata... widać było, że też chciała chronić Savasa przed Oktayem... jak dla mnie ciekawa postać...

ocenił(a) serial na 8

Motyw słońca będzie cały czas, bo Meryem ma wisiorek ze słońcem jedyna pamiątka po zmarłej matce;)
Tak przemknął mi ten tort przed oczami, jutro pewnie będzie odcinek z napisami to cały obejrzę :)

Spojrzenia, ach spojrzenia.... co te Turki z nami robią ;)

Zgadzam się z Tobą, Savas za dumny jest, żeby powiedzieć kto ją uratował... na szczęście scenarzyści nie przeciągali w tej kwestii wątku do 50 odcinka hahahha;) ajjj mamy z Manioszką fazę na robienie sobie żartów z kiralika :)))

Derin bo to zła kobieta była... tak kiedyś powie Savas, albo Gulcu;)) w zależności, który się pierwszy dowie o jej mąceniu ;) Mnie fascynuje aktorka... bo znam ją z roli Inadina ask, gdzie jest bardzo żywiołowa i wulkan nie kobieta... a tu zdystansowana, wręcz mimozowata ;) Dobrze gra ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

Z tym słońcem to głębsza sprawa... wszystko było pokazane w 4 odcinku ... Savas miał sen w którym Sevinc rodzi mu dziecko, potem ona znika i pojawia się Meryem z dzieckiem na rękach, daje mu i mówi że będzie mieć na imię Gunes ( z tureckiego słońce )... i potem jak zobaczył ten torcik ze słońcem to był poruszony.. i spytaj się ten matki Guclu (której Meryem się zwierzyła ), dlaczego akurat słońce... a ona opowiada, że Meryem tak miała mieć na imię i chce tak nazwać kiedyś swoją córkę ( oczywiście mogłam coś namieszać bo tłumaczyłam z tureckiego ale sens był mniej więcej taki)... i od tego czasu tak zanim chodzi to słońce haha... więc możliwe, że nazwą tak kiedyś swoje dziecko... :)

haha, rozumiem... wiadome, Turki kochają przeciągać w nieskończoność... czego nienawidzę... ale chociaż tu się udało :D

hahaha... niczym Linda :) prędzej Guclu... on od początku jej nie lubi... a propos Guclu, super postać... taki pozytywny, zawsze wspierający... wzór przyjaciela... wnosi dużo pozytywnej energii..
w ogóle to mam ubaw z jego imienia... Guclu po turecku dosłownie oznacza "silny"hahah.... Turki genialne te imiona dobierają np. Savas-wojna... i jeszcze wiele innych.
zgadzam się... aktorka super, nie można jej nic zarzucić, ładna, dobrze gra... no ale tu jej przyszło być wcielonym złem hah.

ocenił(a) serial na 8

O to zwrócę uwagę jak będę oglądać odcinek tłumaczony, bo może dziś będzie ;)

Niech się sen spełni Savasowi czyż nie Gina? ;)
Właśnie Turki to Turki... już mnie wkurzają w fazilet... dobrze, że mam Meryem;)

Gulcu jest świetny... lubię go bardzo, a jego miłosne podchody do pani policjant ;) Wiesz jak czasem tłumaczę te imiona to padam tu kwiatek, tam tulipan...
Ktoś villanką musi być ;) padło na Derin..

użytkownik usunięty
Margoargo

a ja dziś na żywo tradycyjnie nowy odcinek będę oglądać... już zacieram ręce :)))

a pewnie niech się spełni... :D niech mu nawet bliźniaki urodzi, zasłużył facet na szczęście jak mało kto :)!

ja zawsze sobie sprawdzam w serialach co oznaczają imiona bohaterów ( czasem faktycznie takie cuda wychodzą, że hahhaa ), bo przeważnie wiele mówią o danej postaci, Turki rzadko dobierają przypadkowo imiona i to mi się u nich podoba bardzo :)

ocenił(a) serial na 8

Gina mam dla Ciebie niespodziankę;) nie wiem czy widziałaś ;)

https://www.instagram.com/p/BZd_vk-Dii7/?taken-by=dizimeryem

użytkownik usunięty
Margoargo

nie widziałam :) ja w ogolę nie śledzę profili społecznościowych... w ogole w tym nie siedzę... więc dzięki, haha :)
ale są słodcy, prawda? nie zdziwiłabym się jakby prywatnie też byli parą, jest chemia :)

ocenił(a) serial na 8

Kochana byłam przed chwilą na fejsie i zobaczyłam, więc Ci wkleiłam;) ciesz oczy:)))
Oni prywatnie nie są razem...
Furkana chyba łączą z Deniz ( Hazan z Fazilet) a aktorka grająca Meryem jest z Canem ( Feritem z Dolunay) chyba, że coś pokręciłam... bo ja ostatnio wiem, że dzwoni tylko nie wiem w którym kościele

użytkownik usunięty
Margoargo

Oooo, co Ty mówisz... a to ciekawe... :)
ale wiesz, jak to u gwiazd... jeszcze wszystko może się zmienić... stali w uczuciach to oni nie są... haha :)
dzięki za info, ja kompletnie niezorientowana hahah :)

użytkownik usunięty
Margoargo

ja już po odcinku na żywo... ogólnie był w porządku ale nie wzbudził większych emocji :) poprzedni był lepszy :)
skupili się głównie na szukaniu tego kto postrzelił Guclu... Savas i Meryem nie mieli dużo scen... ale za to jak zawsze na poziomie... bierze ich coraz bardziej... choć dalej się z tym kryją przed sobą :)
będą jeszcze rozbudowywać wątek siostry Savasa ( już trzecia aktorka gra jego siostrę, dziwne) ale ona mnie kompletnie nie interesuje więc sorry, nie mam zamiaru tego śledzić.
końcówka jak zwykle ciekawa... ciekawe co ten gnojek Oktay tym razem wykombinuje, bo to, że Meryem się niczego nie dowie jest pewne... to takie przemyślenia na gorąco...
a i jeszcze jedno, wiesz co zrobili... ta scena co była w pierwszym zwiastunie... taka romantyczna... wcale tak nie wyglądała... zrobili widzów w konia... wycieli, jak Meryem mówi, Savasovi, że to on jest tym o którego się boi... no jak tak można.... umieścić w zwiastunie i potem wyciąć... więcej już nie sugeruje się zwiastunami... już któryś raz tak robią... to jest normalnie oszukiwanie widza :P

ocenił(a) serial na 8

Hejka ;)
Ja nie miałam wczoraj czasu na obejrzenie 4 odcinka, może dziś się uda... nawet kawałków 9 nie oglądałam...
To faktycznie grają na nosie fanom z tym zwiastunem... nie ma co się sugerować, bo jak zwykle Turki mieszają ;) najbardziej nam w głowach ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

siemka :)
ja z napisami ogarnę pewnie jutro... ;)
dokładnie... tylko mieszają w głowach...ale cel został osiągnięty...1 miejsce w reytingu jak zawsze, oglądalność jeszcze lepsza niż ostatnio, jest moc :)
a w 10 odcinku znowu szykują dużo akcji... co tam się będzie działo, nic nie ogarniam... taki chaotyczny, nie wiadomo co myśleć :)

ocenił(a) serial na 8

Ale masz moc Czarodziejko;)))) Znowu się zafiksowałam na kolejny serial, ja powinnam się leczyć :)
Savas z Gulcu w tym 4 odcinku wymiatają, a ich teksty... po prostu poezja ;)
No masz rację Furkan to niezłe ciacho i świetnie gra :)

użytkownik usunięty
Margoargo

no wiesz, mi to już żadne leczenie nie pomoże... :)

a nie mówiłam... a nie mówiłam :D hahaha :)

ocenił(a) serial na 8

Oj w naszym przypadku jaki odwyk nas uratuje...
jak mamy takie sceny ;)
https://www.youtube.com/watch?v=xSvUAydRmz4

użytkownik usunięty
Margoargo

to najlepsza scena z 9 odcinka moim zdaniem :)
jak się zawstydził, gdy zaczęła mówić o podpaleniu piekarni i porwaniu... jak ona jużz tego żartuje to o czym to świadczy :)))

ocenił(a) serial na 8

Powiem Ci jestem zafascynowana ich grą ;) co za magia ;) hahhaa powiem, że lepsza niż u Hazan i Yagiza... może dlatego, że protka mnie nie wnerwia ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

zdecydowanie magia :)
tutaj mamy zupełnie inny rodzaj protki, dobra, ciepła, niewinna, nie ma się do czego przyczepić :)))

ocenił(a) serial na 8

W tym 9 odcinku chyba co scena to lepsza ;)
A Meryem już bierze czy tylko mi się wydaje :)

użytkownik usunięty
Margoargo

nic Ci się nie wydaję... :) ona zaczęła już go lubić od 6 odcinka, a od 8 to już jest kompletnie zakochana... zresztą on też tylko na razie to do nich nie dociera jeszcze :)

ocenił(a) serial na 8

Dobrze mi się wydawało:) niech na razie nie dociera, ale jak dotrze będa iskry ;))) podoba mi sie prowadzenie ich wątka , no i grają rewelacyjnie .... kuźźwa Furkan dobry jest ;) a głos tez ma extra jak lody czekoladowe ;)))) mrrr ubóstwiam takie głosy ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

prowadzenie wątku jest świetne... nie za szybko, nie za wolno... cały coś się dzieje :)
hahaha, genialne porównanie z tym głosem... zgadzam się zdecydowanie :)
Margo lepiej zobacz drugi fragman...na razie wątek miłości pójdzie w odstawkę... niezła drama się szykuje :(
uśmiercili ojca Meryem... i to w taki sposób... masakra... liczyłam, że jednak jej tego oszczędzą... no i ta końcówka... raczej chce wyjechać??bo nie chce mi się wierzyć, że będzie chciała się rzucić pod pociąg...

użytkownik usunięty
Margoargo

mała poprawka, po tym co mówi zanosi się na próbę samobójczą... ajj ale namieszali turki...

ocenił(a) serial na 5

Ja mam zamiar wziąść się za Meryem jak ogarnę ZS , zostały mi 3 odcinki.
Z Furkanem oglądam Słodką Zemstę. I jak przystało na tytuł jego postać jest slodziutka.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Bierz się bierz warto ;)
Napisałam to ja margo - wariatka serialowa ;)

ocenił(a) serial na 8

Widziałam II fragman.... oj wielka drama... masakra... oni wiedzą jak widza trzymać w niepewności ;) mam nadzieję, że Savas zdąży na dworzec w końcu w pierwszym zwiastunie jedzie jak szalony.... Gina z jednej strony Turki zapodali mega dramę, ale dobrze wiemy, że kończyć serialu nie chcą, więc chyba nam nie uśmiercą protki.... bo musieliby serial skończyć ;) a tak się pocieszam, ale moc w odcinku będzie na pewno.
Teraz Savas będzie wsparciem dla Meryem... bo kto inny może być ;) Oni się w tej chwili będą najlepiej rozumieć :) czuję moc już następnego odcinka...

użytkownik usunięty
Margoargo

ale kurcze, w ostatnim odcinku było tak sympatycznie,a tu nagle taka bomba... wiadome było, że kiedyś go uśmiercą ale że już...
no właśnie zastanawiam kto ją uratuje... jeśli w ogóle będzie chciała się rzucić... może ostatecznie sama zrezygnuje... ale ktoś inny ją uratuje... z Savasem byłoby zbyt oczywiste, ale nie mam nic przeciwko :) a nie wiadomo, gdzie tak pędzi jak szalony... to chyba do tej kliniki, jak dostał telefon?
No teraz to już tylko on jej został i będzie dla niej największym oparciem... widać po zwiastunie, że też to przeżył bardzo... mam nadzieję, że ona to doceni...ale wiadome, prędko się po tym nie pozbiera... chyba, że zrobią jakiś przeskok czasowy...
odcinek na pewno będzie naładowany emocjami, chyba muszę przygotować sobie chusteczki... ajaj :)

ocenił(a) serial na 8

Turki jadą z napięciem ;) nie bawią się w sentymenty...

Przygotuj , przygotuj może i ja dotrę na lajfa... bo ostatnio miałam wyjazd i mnie nie było przed kompem ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

dokładnie... a jak w 10 odc już takie tragedie fundują to strach myśleć co będzie dalej...

hah, na pewno przygotuję, ja na takich rzeczach zawsze ryczę... ;p
ciekawe co jeszcze Oktay szykuję, bo gościowi to już konkretnie na głowę uderzyło, psychopata jak się patrzy.

ocenił(a) serial na 8

Oktay psychol pierwszej wody... fakt, no zobaczymy, przecież to on wyeliminował ojca Meryem... tylko teraz będzie miał problem jeszcze większy, bo Mereym może go wydac... niech tylko powie Savasowi on zrobi resztę... ale to jeszcze nie teraz.. ciekawe czy Meryem zamkną w jednej serii, czy znowu będą dwie...

użytkownik usunięty
Margoargo

ja tam się nie łudzę na razie, że Meryem powie Savasowi... będzie się bała, że zrobi coś głupiego i trafi za kraty czy coś w tym stylu... prędzej on sam odkryje prawdę... a to kupę czasu potrwa.

zobaczymy ile sezonów będzie...mam nadzieję, że nie będą tego ciągnąć w nieskończoność... serial jest na bardzo dobrym poziomie, przyjemnie się go ogląda, ale nie chce żeby robili z niego operę mydlaną i ciągnęli ile się da... ale wiesz jak to z turkami bywa... jak widzę, jak inne seriale ciągną wyłącznie dla kasy, mimo, że fabuła się wyczerpała, to ręce opadają.

Też wciągam się w Meryem coraz bardziej Wam powiem,:))chciałam tylko bazgrnąć że odcinki są po angielsku na
turkish subs. pl narazie jest 8 przetłumaczonych to tak dla info;))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Hejka ;)
No proszę Gina zaczarowała nas i wszystkie zaczęłyśmy oglądać Meryem ;)
teraz tutaj będziemy prowadzić gorące dyskusje ;)
Dzięki za info o angielskich napisach ;)

Margoargo

No z Meryem to ja już jestem od początku tylko zawsze się zbierałam żeby cos skrobnąć na forum... Ale ma serial potencjał jakąs akcje i wogule Savas .. No powiem tak lubie na niego patrzeć;))także Siostry nie jesteście same haaa;)))

ocenił(a) serial na 8

Siostra czy Ty widzisz jak nam się grono fanek powiększyło, a zdawało się, że będziemy tylko we dwie oglądać ;)
Ja mam nadzieję, że oni to zgrabnie skończą na 20 odcinkach i pozamiatane, nie mam siły do 50 lub więcej odcinków... sorry memory... w dodatku to dramat, więc niedługo wymyślą, że porwali ich kosmici albo coś innego, niech jednak zostaną przy realiach...
Niestety światem rządzi kasa i my możemy sobie gdybać, a oni i tak zrobią jak chcą ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

widzę, i nie dowierzam :D
jestem w pozytywnym szoku :) jak zaczęła sie emisja Meryem w Turcji, to sama jedna oglądałam i wzdychałam do prota... pamiętam jak Ci pierwsze zwiastuny wysłałam, ale nie byłaś zaciekawiona serialem... :D a teraz jest nas coraz więcej... :)
na 20 odcinkach... racja... pomarzyć sobie możemy... z taki ratingami to mogą ciągnąć nawet do 50 co mnie przeraża, mimo że uwielbiam ten serial... za niedługo to faktycznie zostaną tylko porwania przez kosmitów i inne cuda... niestety masz rację, liczy się tylko kasa kasa kasa.

ocenił(a) serial na 8

Przecież napisałam już, że jesteś czarodziejka i rzucasz czary na nas ;)
a czytałaś deser :)

użytkownik usunięty
Margoargo

czarownica jak się patrzy... na stos ze mną :D
no ba :) czytałam :) akurat przed snem zauważyłam wiadomość... nie powiem miła lekturka na dobranoc była :) dialogi nie zawodzą ani trochę :)

ocenił(a) serial na 8

hahaha Kochana Ty jesteś na razie czarodziejka, wiesz czarownicą będziesz za jakieś 50 lat ;))) hahahha:)

właśnie wczoraj odnalazłam deser pośród powiadomień z filmwebu, tak szalałyśmy a taki bigos nam scenarzysta lub stka... bo chyba jest jeden zgotował... a dziś wielka miłość w świetliku... Seczo byndzie romantyczny ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

a kto tam wie... może trochę szybciej się nią stanę... haha :)

deser przyszedł w samą porę, bo po wczorajszym fazilet nabawiłyśmy się niestrawności... :)
Oooo, coś tam widziałam na reklamach... ale powiem Ci szczerze, że nie rozumiem fenomenu ani świetlika, ani dolunay, te seriale w ogóle nie wzbudzają we mnie żadnych emocji... taka już wybredna się robię, że aż strach :D
a ten Twój serial adini coś tam, oglądasz? lecą już nowe odcinki?

ocenił(a) serial na 8

hahaha nie ma to jak pyszny deser, bo takiej marnej kolacji ;)
hahahahha ale mamy teksty ;)

Ja świetlika oglądam początkową scenę i końcową i na razie mi wystarczy... a Dolunay jak lubię Cana ( Ferita) nie mogę znieść Ozge więc nie oglądam... czekam za to tłumaczenie Podaj dłoń miłości... fajna komedia ;)
Natomiast Adini się zaczęło od poniedziałku... oglądam stary sezon po polsku i nowy przeglądam po turecku, ale największy ubaw mam z komentowania Dziewczyn na fejsie;) takie agentki z nich, że momentami płaczę ze śmiechu ;)
Adini na razie smęcą, ale jak drama nadciągnie to się rozruszają... bo protka to prawie święta jest... kuźźwa zachowuje się jakby miała 13 lat.... hahahahha;)

użytkownik usunięty
Margoargo

hahah, teksty najwyższych lotów... Turki pobudzają naszą kreatywność :)))

kojarzę podań dłoń miłości z reklam, bo to tez leci na kanal d, niestety nie moje klimaty... ale proci sympatyczni... :)

a co ta protka robi? a raczej nie robi? aż taka świętoszka? :D

ocenił(a) serial na 8

hahha my jak zwykle temat Meryem a o innych serialach też gadamy...

Proci fajni komediowy serial, mnie bawi, po dramach w fazi, meryem dobra odskocznia ;) A dziecko urocze ;)

Protka generalnie strasznie święta.. wiesz pisałam CI, że oni przez 180 odcinków się nie pocałowali, a teraz jak już wyznali sobie miłość, Omer ( prot) urządził mega romantyczną kolację nad stawem... z mnóstwem łabędzi, to ta się nie chce pocałować z nim... bo twierdzi, że tatuś nic nie wie o jej małżeństwie, więc nie wolno, bo zgody ojca nie ma... masakra

użytkownik usunięty
Margoargo

oj tam, oj tam :D

ale reyting taki sobie z tego co widziałam... na poziomie 3 chyba...

matkooooo, żartujesz? nawet buziaka mu dać nie chciała... ręce opadają... niech idzie za zakonnice lepiej, bo ten prot zdąży osiwieć a ona dalej będzie mieć opory.
gdzieś mi ta sceną mignęła... nie żeby coś ale ta romantyczna randka to taka... denna... ale może to kwesta gustu... łabędzie, staw? matko... turki są mistrzami kiczu... jeśli chodzi o romantyczne niespodzianki... czasami aż nie wiem gdzie schować wzrok z zażenowania... ;p

ocenił(a) serial na 8

haha no tak kicz to druga natura Turków;)
niestety my widzowie tego serialu wcześniej osiwiejemy zanim zobaczymy ich całus :) hahahha;)

użytkownik usunięty
Margoargo

hahah, podziwiam Twoją wytrwałość... że Ci się chce to oglądać.. całus za milion lat, a o reszcie nie wspomnę :P

ocenił(a) serial na 8

Gina sorry, że tutaj, ale czy Ty oglądałaś KIralik? bo już nie pamiętam ;)
zapodam Ci scenę ze świetlika ;)
https://www.youtube.com/watch?v=9ymCeI11TyQ

użytkownik usunięty
Margoargo

kiralika nigdy nie oglądałam i nie planuję haha... obejrzałam scenę, a ona do czegoś nawiązuje tak?
Tak patrzę na Seckina... on to jest urodzony cwaniak :)

ocenił(a) serial na 8

hahah tutaj masz scenę od 26.50 z kiralika słynne mizianie jak nikt nie patrzy ;)
https://www.youtube.com/watch?v=vnBQKPmuPOo
Generalnie dla mnie świetlik to ksero kiralika..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones