Kierunek: Noc
powrót do forum 2 sezonu

Nie tego się spodziewałem, pierwszy sezon trzymał w napięciu. Drugi zaś uważam za stratę czasu i potencjału. Nie rozumiem czemu większość akcji dzieje się w bunkrze. To tak jakby zrobić np serial o WTC, a większość akcji odgrywała by się w remizie strażackiej. Mogli to inaczej rozwiązać, bo głównym wątkiem jest tu ucieczka przed słońcem, a nie rozterki żołnierzy, opowieści z życia poszczególnych bohaterów i tym podobne. TOTALNY ZAPYCHACZ CZASU, BEZ POMYSŁU.

romero84

Wystarczyło że w serialu pojawił się Polak i pozamiatał ten serial xDStrasznie nie lubię tego aktora, zwłaszcza za Symetrie. Nic w tym serialu nie trzyma się ...dużo by tu pisać , a każdy wie jak to zostało zniszczone. Tak jak w Epoce lodowcowej co chwile pojawia się Wiewiór , który ma jakby być taką odskocznią tak czułem się oglądając się ten serial. Jedzie sobie ktoś samochodem a tam przez ulice przebiega Muminek. Pod koniec serialu zrobiła się z tego rodzina Muminków a na końcu brakowało białej myszki, zamiast szczura.Nie wiem czy jest sens czekać na 3 sezon , skoro nie ma  "dla kogo czekać" a fabuły w tym serialu żadnej na chwilę obecną. Liczą że zdobędą popularność jak w serialu Walking dead, co chwilę eliminując członka grupy. Jeśli miałby to być  serial o "przetrwaniu" a nie piżama party to na chwile obecną mamy piżama party ale na ostrym haju i to nie w pozytywnym znaczeniu. 

Alan_F

tez nie przepadam za Szycem , ale w końcu Polak jest juz od pierwszego odcinka, a szyc tak troche na doczepke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones