PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 948
ocen
7,9 10 1 1948
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

I u mnie również ląduje na bardzo wysokiej pozycji. Podchodziłam do niej trzy raz, ale jak już mnie wciągnęło, to na amen:PP I, oczywiście, wisienka na tym przepysznym torcie, czyli moje nowe ciachowe odkrycie JAE-WOOK KIM!!!

ocenił(a) serial na 10
dolenka25

oj Jae Wooka też lubię świetny był tu i ciacho,. jak oglądałam 1raz to z jego powodu, ale teraz njabardziej lubię tego chłopaka siostry xD Nie w ciachowym sensie ale pocieszny jest

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Po kolejnym seansie przyznaję rację, że facet jest naprawdę pocieszny :D

ocenił(a) serial na 10
dolenka25

no on teraz jets moja ulubiona postacia tam, a za pieerwszym razem mialam klapki tylko na jaed wooka :D sunkiego :D

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Heheh nie wiem, gdzie Eun Chan miała oczy, że wolała Han Gyola zamiast Jae Wooka :) Toż to pracować trudno w takim towarzystwie XD

ocenił(a) serial na 10
dolenka25

w sensie szefa? dla mnie ten aktor zaawsze byl mega aseksualny ja nie wiedzailam tez czy ona slepa czy cos xD

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Już myślałam, że jestem jakaś inna, że nie potrafiłam się zachwycić szefem :P

ocenił(a) serial na 10
dolenka25

nie ma za co, ja jakos tego aktora nie lubilam ostatnio zaczelam sie przedkonywacx, dobry to aktor ale nigdy nie zaczaje czemu go maja za jakies ciacho xD

into_the_moonlight

czy ktoś może mi doradzić, gdzie to znaleźć z polskimi napisami? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones