PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 411
ocen
8,2 10 1 6411
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

wtf??!

ocenił(a) serial na 9

wtf??! jak można przerwać w takim momencie i nie zrobić drugiej serii, ktoś mi to wytłumaczy??? Co niby to miała zmusić ludzi do czytania mangi, czy co??

ocenił(a) serial na 9
kirsikka89

Z perspektywy osoby, która mangę czytała, uważam że moment na zakończenie serialu był świetny. Po pierwsze to dark fantasy, wiec z definicji jest to tematyka bez happy endu. Po drugie, dalsza historia skupia się na pokonywaniu kolejnych demonicznych bossów. Widząc serial miałeś już po prostu styczność ze wszystkim co ta seria miała najlepszego do zaoferowania.

ocenił(a) serial na 6
ZupkaChinska

No mogli chociaż dopowiedzieć jak Wnętrzności wydostały się z tego innego wymiaru, albo czy Kaśka przeżyła. Tak, to zrobili z serialu zwykłego baita, co dołączam do listy jego wad.

ocenił(a) serial na 6
mhrocznyszatan

I tja, też czytałem komiks. Ale już tego fragmentu nie pamiętam. Jeśli zaś komiks już niczego lepszego nie oferował, to powinni zmienić historię.

ocenił(a) serial na 10
mhrocznyszatan

no już masz nowe sezony, zrobili je, ale w animacji komputerowej, a fabuła to też co innego.

ocenił(a) serial na 10
ZupkaChinska

to prawda, pierwszy sezon byl mega, a kontynuacja według mnie to zupełnie inne anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones