PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 521
ocen
8,2 10 1 6521
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Słabe

ocenił(a) serial na 3

Po opiniach i ocenach spodziewałam się naprawdę jakiegoś ŁAŁ !
Zawiodłam się i to bardzo.
Oglądnęłam ok. 10 odcinków i chyba nie jestem w stanie zmusić się aby oglądnąć go do końca.

Po 'kresce' sądziłam, że to jakieś anime co najmniej z lat 80- tych dlatego bardzo zdziwiłam się gdy zobaczyłam, że powstało w 1997, w sumie już minęło10 lat ale widziałam anime z tych lat w o wiele lepszej jakości.

Śmiem stwierdzić, że chociażby Dragon Ball powst. na przełomie lat 1986 - 1989 jest lepiej zrobiony.

W Berserku postacie są "kwadratowe", a i sama fabuła bynajmniej nie wciąga.
Takie są moje osobiste wrażenia.

ocenił(a) serial na 10
Saori89

Odcinki nie są za długie, więc naprawdę polecam obejrzeć do końca, finał robi cholernie wielkie wrażenie. Do tego w międzyczasie też się robi troszkę ciekawiej.

Saori89

To poczytaj sobie mange i zdecydowanie tego nie powiesz, zdecydowanie.

ocenił(a) serial na 8
Saori89

Anime umywa się w stosunku do mangi ale i tak jako fan serii z przyjemnością obejrzałem przygody Gatsa.

Filipxxx

Nie no trochę gafę z tą kreską walnęłaś, DB jest o wiele gorzej jednak zrobione, DBZ ma zupełnie inną. Kreska przede wszystkim ma sporo momentów gdzie nie ma animacji a jest zamrożony obrazek i ścieżka przez co widz domyśla się co się dzieje i tego zabiegu imo było za dużo. Kwadratowe to nie są żadne postacie albo liczyłaś na to, że Guts jest bishem, Casca ma wielkie cycki itd. Akurat postacie pod tym względem są realistyczne dość(o wiele bardziej niż w DB z dziwacznymi fryzurami i typowymi japami typu kawaii czyli kilka kółek inaczej pokolorowanych i masz twarz).

Fabularnie nie jest to specjalnie wymagający tytuł, postawiono raczej na klimat dark fantasy i to się sprawdziło, mimo fantastycznego wydźwięku cieszę się, że nie ma np regularnych i plotowych power upów, że postacie śmigają wte i wewte, że rozwala się nimi skały, a oni w jednym kawałku itd. Bo to jest dobre do shonena, a nawet tam potrafi to już być żenujące.

ocenił(a) serial na 9
Abukashi

Dopiero co skończyłem oglądać i nie rozumiem co w tym anime moze odrzucać sam fakt ze przesiedziałem przy niem kilka bitych godzin od 15:00 dnia poprzedniego juz o czymś swiadczy:D
moze dziewczeciu nie odpowiada zbyt dużo krwi a może poprostu anime jest dla nmiej zbyt poważne i zbyt ambitne zeby bylo ciekawe
a pozatym to zupełnie zgadzam się z przedmówcami:)

ocenił(a) serial na 10
Saori89

Saori obejrzj cale a jak obejrzysz to przeczytaj gdzies albo sie dowiedz co sie stało po tych wydarzeniach w anime chyba jest zalozony temat pelen sppoilerow na temat zycia Gats'a po wyderzeniach w anime ktore sa zawarte w mandze:)

osobisice niepodoba mi sie mang ai tylko z grubsza ja przejrzalem:P

pewnie zaraz mnie pojedzie jakis fan'boy mangi... ale leje na to dla mnie anime jest genialne:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones