PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 519
ocen
8,2 10 1 6519
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Berserk

użytkownik usunięty

jest to bardzo dobry film jest wnim wiele ciekawych scen walki a takrze takich przy których łza się w oku kręci jest poprostu świetny j żałuje że nie jest on puszczany w polskiej telewizji

użytkownik usunięty

fakt
apel do polskiej telewizji: no co wy kur...robicie zamiast berserka jakies szopki sobie użądzacie i musimy jakieś gówniane bary i inne badziewia oglądać. macie ostatnią szansę na to aby sie troche zrechabilitować...jedyną waszą szansą jest BERSERK i to biegusiem ....

użytkownik usunięty

no racja
Wiesz jak ..Jestem w 100% z tobom Bar to badziewie ma być Bersek i już ja nic inego nie uznaje .....no ewentualnie jeszcze mogli by Hellsinga zapodać ale po polsku ............

użytkownik usunięty

no racja
Wiesz jak ..Jestem w 100% z tobom Bar to badziewie ma być Bersek i już ja nic inego nie uznaje .....no ewentualnie jeszcze mogli by Hellsinga zapodać ale po polsku ............

użytkownik usunięty

no racja
Wiesz jak ..Jestem w 100% z tobom Bar to badziewie ma być Bersek i już ja nic inego nie uznaje .....no ewentualnie jeszcze mogli by Hellsinga zapodać ale po polsku ............

użytkownik usunięty

no racja
Wiesz jak ..Jestem w 100% z tobom Bar to badziewie ma być Bersek i już ja nic inego nie uznaje .....no ewentualnie jeszcze mogli by Hellsinga zapodać ale po polsku ............

użytkownik usunięty

no racja
Wiesz jak ..Jestem w 100% z tobom Bar to badziewie ma być Bersek i już ja nic inego nie uznaje .....no ewentualnie jeszcze mogli by Hellsinga zapodać ale po polsku ............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones