PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 413
ocen
8,2 10 1 6413
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Czasami lekko przynudza ale jak już pie****nie to nie ma przebacz. Zakończenie jest idealne i zmusza do sięgnięcia po mangę. Pominięto trochę wątków ale jako takie wprowadzenie do dalszych schizowych akcji sprawdza się dobrze. Co mogę jeszcze powiedzieć ten serial zrobił ze mnie absolutnego fanboya "Berserka" polecam.

ocenił(a) serial na 8
aryman666

Zakończenie pozostawia niedosyt, a sięgać po dalsze części się boję, bo podobno tragiczne. PS, fajny avatar

ocenił(a) serial na 8
Roshigdz

Polecam sięgnąć po mangę, cała jest dostępna online w wersji angielskiej, można też wersję polską kupić za około 3 dyszki w księgarniach internetowych. Z dalszych części warta uwagi jest jedynie trylogia filmów Golden Age, to taki jakby remaster serialu z lepszą animacją i kilkoma dodanymi wątkami. Wszystkie trzy są na youtubie.
Twój awatar też niczego sobie ;)

ocenił(a) serial na 10
aryman666

A ja czuję po ostatnim odcinku, że to koniec i nie ma dalszego ciągu. Juz wszystko zostało powiedziane i pokazane. I jest Amen. I wciąż to 10/10 jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones