PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 519
ocen
8,2 10 1 6519
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Do tego anime podchodziłem z dystansem, chyba z ponad miesiąc miałem na dysku zanim zaczełem oglądać, to świetne anime, z każdym odcinkiem bardziej wciąga szkoda ze jest tylko 25odcinków :( Muzyka także jest świetnaa animacja oddaje cały niepowtarzalny klimat.

Po obejrzeniu czuje niedosyt i ciągle mi po głowie chodzi jak dalej potoczyła sie historia Gats'a Caski i Grifitha...

[spoilery!!] Pozycja obowiązkowa chociaż koniec jest smutny w anime na końcu Grifith gwałci Caskę a Gats bezradnie sie temu przygląda i w taki sposób kończy sie anime... smutne i dlatego własnie to anime nie ma u mnie maxymalnej liczby oczek ;/

W mandze doczytałem z grubsza że "piąty anioł" sie narodził o wyglądzie szkieleta przybył na koniu i uratował Caske i Gats'a lecz zostali oni "NAPIĘTNOWANI", Caska zupełnie zapomina kim jest Gats i sie go boji, cała armia Jastrzębi sie rozpada :(

Nic nie wiem o Grificie, co z nim sie dzieje po tym jak został władcą demonów i wogule. Zastanawia mnie co sie stało z Caską cz przypomniała se więź jaka łaczyła ją i Gats'a a także co to było za dziecko które urodziła.

Jeżeli ktoś przeczytał całą mange to niech uchyli rąbka tajemnicy i odpowie na moje powyższe pytania;-) będzie miło napewno

Pozdrawiam wszystkich fanów Berserk:))

Zapraszam do własnych wypowiedzi

marekk871

SPOILER

Głównych bohaterów ratuje Skull Knight.
Guts wypowiada wojnę wszystki apostołom i Ręce Boga.
Casca rodzi dziecko Gutsa skażone mocą Femto.
Guts zdobywa Dragon Slayera i rusza na krucjatę przeciwko apostołom.

A co dalej z Griffithem?

Griffith inkarnuje w ciało dziecka i Casci jako upragniony mesjasz ludzkości.
O Kushanach i różnych poziomach rzeczywistości pewnie nic nie wiesz, więc nie będę dalej tłumaczył.

ocenił(a) serial na 10
saladynhawk

o dzieki bardzo:)) a od którego rozdziału jest mowa o Casce i o tym że urodziło sie dziecko Gatsu? , bo anime sie kończy bodajże na 101 rozdziale mangi ;-). czy Caska wkoncu przypomni se że kochała Gatsa??

Animejest naprawde super wielka szkoda ze takie krótkie i zakonczenie mogla nie być takie smutne ale coż zrobisz...

i tak warto obejrzeć!!!!!!!!!:D a mange se jeszcze przeczytam narazie z grubsza tylko została przejrzana przezemnie:))

ocenił(a) serial na 1
marekk871

Najlepiej sama przeczytaj mangę. Kilka chwil z wujkiem google i powinnaś znaleźć polskie tłumaczenie skanów. Manga bije anime na głowę!

ocenił(a) serial na 10
Private_Ryan_

anime jest genialne a ludzie ktorzy przeczytali mange to porownuja odrazu do anime idiotyczne porownanie poniewaz trzeba porownywac anime do anime a nie do mangi poniewaz na ogol manga jest zawsze lepsza

polecam to anime:D wszystkim bez wyjatku:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones