PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 519
ocen
8,2 10 1 6519
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

zawsze chetnie wracam choc znam na pamiec ;-)

ocenił(a) serial na 9
sajan86

Zgadzam się :) jest to bardzo dobra seria przeznaczona zdecydowanie dla dorosłych widzów ;) dużo krwi i akcji ;D czasem jakiś podtekst erotyczny :) wątek miłosnego trójkąta :D Jak już mówił świetna seria ;)

9/10 (ze względu na zakończenie :p)

ocenił(a) serial na 10
Oddin

ja też dałem 9+/10 tylko ze względu na zakonczenie ponieważ gdyby doprowadzili do happyend'u to napewno byłoby to anime nr 1 dla mnie bijące wszystkie hellsingi na głowe :P ale pomimo to doczytałem sie w apru rozdziałach mangi co sie stąło potem i wg mnie to jest to GENIALNE!! ANIME!!


UWAGA
[!!spoilery/wyjaśnienie!!] ale tak naprawde po obejrzeniu wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek i już wiemy co robił potem Gatsu, a co sie stało z Caską i jak została uratowana wraz z gatsem i przez kogo to wystarczy doczytać pare rozdziałów mangi... troche to smutne ale w mandze tuż po wydarzeniach z anime zapomina ona o tym co łączyło ją z Gatsem i ma odraze do mężczyzn ;/, a wiec koniec nie jest najgorszy


Pomimo wszystko pozycja obowiązkowa dla każdego fana anime, do tego anime podchodziłem tak jak do DeathNote "obejrze pierwsze 6odcinków i zobaczymy czy to ma sens" i powiem wam że sie nie zawiodłem ;) a wrecz pozytywnie rozczarowałem:D

Musicie sami sie przekonac

ocenił(a) serial na 10
marekk871

dalem 10/10..dla mnie nr1 i ciagle chce sie ogladac....daleko daleko w tyle wolf's rain ale to juz "inna bajka":D

użytkownik usunięty
sajan86

Jedno z moich ulubionych anime i chyba najlepsza ścieżka dźwiękowa w anime z jaką się spotkałem.
Owszem GITS czy Darker Than Black mają genialne ścieżki, zresztą jak wszystkie gdzie ręce maczała Yoko Kano są świetne, ale jakoś Berserk jest jakiś taki oldschoolowy i mniej profesjonalny. Gdy przypominam sobie jak Gats szarżuje na koniu na wrogie oddziały to od razu nasuwa mi się ta melodia i nie mogę sobie wyobrazić lepszej do tej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones