PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 013
ocen
7,3 10 1 12013
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja
ocenił(a) serial na 6
Friz_PL

Trochę w tym sensie, że dzieje się sporo nadnaturalnych rzeczy. Jednak są one tłem dla rozwoju postaci i fabuły, odwrotnie niż w supernatural, gdzie nadprzyrodzone to główna oś wydarzeń.

ocenił(a) serial na 10
Friz_PL

Nie. Absolutnie i w żadnym wypadku. Preacher to obrazoburcza czarna komedia. Świetne zagrana, i zrealizowana.Zwarta i konkretna. Supernatural to pompatyczny gniot, pełny emo dramy i pier$olenia o uczuciach. Rozwleczony do zerzygania. W obu serialach są motywy nadnaturalne, ale poza tym nie mają ze sobą cokolwiek wspólnego.

ocenił(a) serial na 10
Floyt

Zgadzam się w pełni. Tyle, że Supernatural może się podobać - mi się podobał do pewnego momentu (bodaj od 2 do 4 sezonu?). Potem było już tylko gorzej. Tak czy siak, Preacher to kompletnie inna liga. Dla mnie to serial wręcz idealny, jeżeli mowa o serialach z absurdalnym, zaskakującym humorem. I moim zdaniem jest idealnie obsadzony - każdy z aktorów jest charakterystyczny i w 100% pasuje do swojej postaci.

ocenił(a) serial na 10
Kiki_Kot

SN jest własnie ok tak do mniej więcej 5 sezonu. Potem robi się z tego nudna powtarzalna emo sraka ciągnięta na siłę. Dlatego nawet dobrze że nie ciągneli Preachera tylko dla zasady. Chętnie bym obejrzał jeszcze ze dwa sezony, ale jak mieli by to spieprzyć, to dobrze jest tak jak jest.

ocenił(a) serial na 10
Friz_PL

Btw. do "Supernatural" dość podobny jest "Grimm".

ocenił(a) serial na 10
Kiki_Kot

Do pewnego momentu nawet lepszy niż SN. Potem niestety jest to samo. Jest też za długi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones