PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349933}
8,0 4 038
ocen
8,0 10 1 4038
Katastrofy w przestworzach
powrót do forum serialu Katastrofy w przestworzach

Nareszcie ;)

ocenił(a) serial na 10

Od 2 lat się zastanawiałem, czy kanadyjska telewizja zdecyduje się poświęcić 1 epizod "Mayday" - katastrofie smoleńskiej... No i doczekałem się :D 10 epizod najnowszej serii, będzie temu właśnie poświęcony. W polskiej telewizji, pewnie zostanie wyemitowany w przyszłym roku ;)

http://www.filmweb.pl/serial/Katastrofy+w+przestworzach-2003-349933/episodes#sez on12

patkot28

HURA!!!!

patkot28

Tak. Zastanawiam się tylko, jak oni chcą zrobić ten odcinek, jeśli przyczyna katastrofy nie została jeszcze ustalona... Zwykle, odtwarzając przebieg katastrofy, opowiadają po kolei, jak do niej doszło i co było jej przyczyną, a w sprawie Smoleńska jeszcze prawie nic nie zostało ustalone.

GPS_Grzegorz

Jak to nie wiadomo? Przecież to był zamach ;) :)
A tak serio, tytuł epizodu mówi sam za siebie - "Following orders"...

kadzia1978

Jasne. ;-P

ocenił(a) serial na 10
kadzia1978

A Twokm zdaniem co bylo przyczyna ... brzoza ?

ocenił(a) serial na 10
patkot28

Z tego co czytałem będzie się opierał o oficjalny raport MAk'u

ocenił(a) serial na 10
Azot94

Zobaczymy... Najwyżej za 20 czy 30 lat jak prawda wyjdzie na jaw, to zrobią sprostowanie :)

ocenił(a) serial na 10
patkot28

A aktualnie który odcinek 12 serii wyszedł? Bo bym mniej więcej wydedukował za ile Smoleński ujrzy światło dzienne

ocenił(a) serial na 10
Azot94

Wszystkie aktualności staram się na bieżąco dodawać do FilmWebu, także zaglądaj raz na jakiś czas tutaj: http://www.filmweb.pl/serial/Katastrofy+w+przestworzach-2003-349933/episodes :-)

Azot94

Z tego co widzę to dzisiaj o 18.00 na NGC będzie leciał 4-ty odcinek 12-tej serii.

patkot28

Uwaga, uwaga. Chciałbym ogłosić wszem i wobec, że widziałem zwiastun odcinka o którym mowa w 1. poście tematu. Jego światowa premiera (dokładnie tak właśnie go zapowiedziano) ma odbyć się na programie National Geographic Channel już 27 stycznia (tak, stycznia!) o 21:00. Dziękuję za uwagę :)

użytkownik usunięty
jojo1987

Wczoraj 3 razy miałem okazję oglądać tą reklamę między Tabu a Tuż Przed Tragedią i zapowiada się świetnie. Nie ważne co będzie się działo ja muszę to obejrzeć.

użytkownik usunięty
jojo1987

http://ngc.gazeta.pl/pl/smierc-prezydenta

użytkownik usunięty
patkot28

National Geographic wróg i manipulant? PIS już naprawdę pokazało dno umysłowe. Mam nadzieję że za 4 lata ta sekta zniknie. Oto ciężki wymysł ich kolejnego napadu chorobowego:
"Kanadyjczycy, Anodina i pancerna brzoza to jeden z nowszych artykułów "Gazety Polskiej Codziennie", która tydzień przed premierą filmu "Śmierć prezydenta" już wie, że został on zmanipulowany. Publicyści GPC piszą, że National Geographic Channel zapowiedział na 27 stycznia premierę filmu poświęconego katastrofie pod Smoleńskiem, ale jego zwiastun budzi kontrowersje i duże wątpliwości, co do rzetelności i intencji producenta filmu. "Codzienna" opisuje dalej zawarte w zwiastunie filmu kilka klatek, na których widzimy polski samolot tracący fragment skrzydła w wyniku uderzenia w drzewo.
Zdaniem orędowników teorii spiskowych dotyczących Smoleńska jest niedopuszczalne by jeden z największych światowych kanałów popularno-naukowych decydował bez ich zgody [!!! Śmiech na sali.] o tym, co i jak przedstawia swoim widzom [!!! To dopiero cenzura i oszukiwanie ludzi nie mówiąc o wpajaniu fałszu jako prawdy]. To niebywały wręcz skandal, że National Geographic nie spełnił żądań środowiska "Gazety Polskiej"[!!! Bo to kanał naukowy a nie sf i to niskiej jakości.], nie wyprodukował filmu opartego wyłącznie[!!!] na ustaleniach parlamentarnego zespołu posła Antoniego Macierewicza i zatytułowanego "Zamach na prezydenta" [!!! Szczyt głupoty aż ręce opadają.]. Czarę wszechpolskiej goryczy przepełniła zignorowana przez menedżera produkcji filmu histeryczna próba wpłynięcia "Codziennej" na ostateczny kształt filmu. Każdy z nas wie, że taka zniewaga musi kosztować bardzo drogo. Każdy z nas również wie, że ci, którzy mają swoje zdanie, swój odmienny punkt widzenia na sprawę przyczyn katastrofy są atakowanymi, oczernianymi i natychmiast lustrowanymi do trzeciego pokolenia włącznie zdrajcami. Dokładnie to samo próbowano zrobić w przypadku twórców i aktorów pracujących dla Cineflix, ale ku wielkiemu zdziwieniu lustratorów pracujących dla Tomasza Sakiewicza nie udało się znaleźć absolutnie nic, co mogłoby skompromitować któregoś z członków ekipy realizującej "Śmierć prezydenta". Brak jakichkolwiek haków na ludzi z Cineflixa nie zraził redakcji "Gazety Polskiej Codziennie" do dalszego działania i pozwolił jej na wyciągnięcie innych i daleko idących wniosków. Wytwórni Cineflix zarzuca się, że twórcy "żałosnego filmu" oparli się wyłącznie się na ustaleniach MAK‑u, a nie na wiarygodnych ustaleniach niezależnych naukowców, których ekspertyzy powinny być wzięte pod uwagę w każdym demokratycznym kraju. "Codzienna" nie rozumie również, dlaczego scenariusz filmu nie został przygotowany w oparciu o "niezbite dowody" mówiące o przynajmniej dwóch wybuchach i rozpadzie samolotu jeszcze nad ziemią. Kiedy stało się jasne, że wszystkie naciski spełzły na niczym szefostwo GPC postanowiło zadąć w dobrze już znaną rosyjską trąbę. Kanadyjska firma Cineflix, produkująca serial "Air Crash Investigation" - "Katastrofy w przestworzach" oraz współpracujący z nią Discovery Channel są teraz podejrzewani o podejrzane związki z Jewgienijem Primakowem - szefem rosyjskiego wywiadu, który ma być powiązany z przewodniczącą cieszącego się poparciem Władimira Putina komitetem MAK generał Tatianą Anodiną. Tym oto sposobem odkryto nowy polsko-rosyjsko-kanadyjski spisek, który ma na celu dezinformację i ukrycie prawdziwych przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. National Geographic Channel i Discovery Channel lądują na liście hańby."

ocenił(a) serial na 10

Do przewidzenia było że Polaczki się będą czepiać... Echhh... Na szczęście na zachodzie mają to gdzieś i dla nich to Polacy wychodzą na idiotów, a ich serial i tak na wiarygodności nie straci. Czy PiS czy PO - jedno wielkie draństwo mało gdzie na świecie spotykane. Szkoda tylko, że musimy wszyscy to znosić...

Typowy leming z Ciebie

patkot28

Odcinek merytorycznie nędzny, pokazano jak powinno wyglądać dochodzenie, jednak przecież tak pięknie nie było. Rosyjska kontrola lotów była pokazana jako super nowoczesna, w rzeczywistosći był to przecież stary barak. Albo scena jak rosyjski i polscy specjaliści drobiazgowo badają miejsce wypadku, robią wymazy z wraku. Dziś wiadomo, że polscy specjaliściew ogóle nie uczestniczyli w oględzinach, posługiwali się jedynie tym co dostali od Rosjan. Całość była zrobiona, jakby oparto się na wiedzy gdzieś mniej więcej z połowy roku 2010. Na plus - to trzeba przyznać, nawet nie wspomnieli o niszczycielskich właściwościach "świętej brzozy", tego nie przełknęli by nawet Amerykanie wychowani na "Pogromcach mitów" z Discovery:)

ocenił(a) serial na 7
krismovies

" Rosyjska kontrola lotów była pokazana jako super nowoczesna, w rzeczywistości był to przecież stary barak"... w tym odcinku i tak nie pozostawiono suchej nitki na stanie jednostki jak i fatalnemu wyposażeniu. Również się cieszę, że nie wzięli pod uwagę bredni niektórych oszołomów o wspomnianej przez Ciebie brzozie lub rozpyleniu sztucznej mgły.

ocenił(a) serial na 10
Skandal

Ten serial zajmuje się OPISYWANIEM tego co się stało podczas i po katastrofie. Twórcy nie mogą opierać się na teoriach spiskowych, muszą polegać na dowodach, co też zrobili. Nie oznacza to jednak, że o teoriach spiskowych nie można wspomnieć, bo można, i uczyniono to w tym odcinku wielokrotnie.

Odcinek jak najbardziej trafny i udany.

krismovies

hahaha a pomyślcie jak p.i.z.d.a by była gdyby NG było polską stacją a serial polskiej produkcji aaaaaaaaaaaaaaahahah to by dopiero była bk 10 sezonów poświęcone teorii macierewicza jako prawda absolutna a serial zmieniłby nazwę na katastrofy w smoleńsku aaaaaaaahahaha oj polaczki polaczki...

użytkownik usunięty
patkot28

Jakby co Katastrofa W Przestworzach Śmierć Prezydenta:
http://www.youtube.com/watch?v=FCbBHzY06Wg
Wg mnie udany odcinek.

wg Ciebie udany odcinek ponieważ potwierdza w to co wierzysz :) Ogólnie jestem bardzo rozczarowany tym filmikiem, mowa że to był lot cywilny, mowa o wspólnej pracy polskich i rosyjskich ekspertów .. phi słabo, bardzo słabo.

użytkownik usunięty
Haldir

A może tak wyjść z klatki spisku i zamachu, co? Oczywiście problemy były i są utrudnienia ale nie przesadzajcie że wrócił stalinizm i mordują każdego kto niby odkryje prawdę.

Przecież ja nie pisze o spiskach i zamachach. Ten film przedstawił argumenty tylko jednej strony, na dodatek część argumentów już dawno obalono. Dlatego film mnie rozczarował. Nie uważam wyborców PiS czy PO za ludzi głupich. Natomiast wkurza mnie pisanie ze 30% polaków to sekta itp, to jest przykre i sprowadza każdą rozmowę do bardzo niskiego standardu.

użytkownik usunięty
Haldir

To co wg Ciebie tam się wydarzyło?

Duża Tragedia, której przyczyny są nadal nie wyjaśnione, Polski rząd zawalił sprawę :)

ocenił(a) serial na 10
Haldir

W 25 minucie wyraźnie powiedziano, że katastrofa nie jest wyjaśniona. Warto to wziąć pod uwagę oceniając odcinek.

patkot28

W innych minutach stwierdzono, jak już wcześniej napisałem, ze to był lot cywilny co jest nie prawdą. Warto brać pod uwagę filmik który mija się z prawdą ? Sranie w banie takie gadanie, za przeproszeniem :P:P

Miłym zaskoczeniem było pominięcie kluczowej roli brzozy w katastrofie :) a w pancerną brzozę tez sporo ludzi wierzy :) może nawet więcej niż w zamach. Aczkolwiek na symulacji chyba właśnie od tej brzozy się katastrofa zaczynała. Czyli ten film nic nie może wnieść do dyskusji, powiela już istniejące bzdury.

ocenił(a) serial na 10
Haldir

Jakie to ma znaczenie czy to był lot cywilny czy wojskowy?
Serial sam w sobie opisuje i we wszystkich odcinkach zawsze opisywał to co zostało przez świat, po każdej jednej katastrofie, uznane za przestrogę dla innych firm zajmujących się projektowaniem maszyn, pracowników firm lotniczych czy choćby samych pilotów.
W jednym odcinku scenarzyści przypomnieli pewną katastrofę, która wydarzyła się bo technik zapomniał przestawić jednego przełącznika z on na auto (ciśnienie w kabinie pozostało na wartości ustalonej i po wniesieniu się na odpowiednio dużą wysokość wszyscy w maszynie utracili przytomność).
W innym zaś odcinku pokazano katastrofę spowodowaną przez pracownika lotniska, który mył samolot na płycie, jednak po czyszczeniu zapomniał odkleić taśm z czujników odpowiadających za odczyty wysokości na zegarach w kokpicie (w efekcie pilot błędnie odczytał wysokość i mnóstwo ludzi poginęło).

No i tutaj także skupiono się na błędach załogi, bo jak piszę - taki ma charakter ten serial. Złamali mnóstwo procedur i zginęli - takie są fakty. A jeśli w przyszłości okaże się, że dodatkowo doszło to spisku ze strony Rosjan, no to... no to UE będzie miała wojnę z Putinem - tyle :)

Nie mniej jednak uważam, że warto poświęcić 45 minut by dowiedzieć się, co myślą o sprawie inne społeczności / ekipy dochodzeniowe.

patkot28

Przyznam się, że gdyby ten odcinek nie dotyczył smoleńska nawet bym go nie obejrzał. Nie oglądałem innych odcinków i nie mam zdania na ich temat. Natomiast poświęciłem troszkę czasu tej jednej katastrofie w Smoleńsku. Nie podoba mi się, ze tak płytko została ona potraktowana, naprawdę to jest tylko część faktów. Czyli po prostu, film mnie rozczarował, naprawdę nic nie wnosi nowego. Nie warto na nim opierać swojego zdania na temat katastrofy.

Czy to był lot cywilny czy wojskowy ma to olbrzymie znaczenie. Ze względu procedury podczas lotu jak i po katastrofie. No ale jeżeli chodzi o przyczynę katastrofy to fakt, nie ma to znaczenia :p

To w jaki sposób traktujemy katastrofę w Smoleńsku świadczy o nas. Mogę się założyć gdyby to niemiecki czy angielski samolot się rozbił z ważnymi osobami w państwie cały scenariusz po katastrofie by wyglądał inaczej. A jak by się Putin u nas rozbił to by Rosjanie czołgami do nas wjechali :D Tymczasem mamy kolejne fiaska ministra Sikorskiego, płaczącą p.Marszałek Kopacz, prokuraturę która mówi że nie było trotylu ale był ;p Ludzie mają różne poczucie humoru, jedni się śmieją i obrażają zwolenników zamachu jednocześnie wierząc w pancerną brzozę. Inni z kłamliwych ministrów w rządzie Tuska. Rosjanie z nas bo Lachy znów się miedzy sobą kłócą. Ja się uważam za patriotę i mi nie jest do śmiechu :P Chociaż z drugiej strony trzeba bo jeszcze w jakieś depresje popadamy :) ;p

patkot28

Posłuchaj różnych wypowiedzi gen. Petelickiego to może inaczej spojrzysz na tragedię w Smoleńsku.

patkot28

na moje wszystko jest jasne, nie wiem czego tam twoim zdaniem nie wyjaśnili? zresztą ruski wszystko podali jak na tacy wcześniej-wina pilotów i ludzkiej lekkomyślności (do tej pory nie mogę się nadziwić tym pajacą jak mogli być takimi durniami i lądować z taką śmietanką;) w takim gnoju i to jeszcze przy takich warunkach atmosferycznych, fakt, że Polacy są hardkorami ale to było za grube hahaha nawet obama z majgajwerem i samolądującym nierozbijalnym supersamolotem nie odważyłby się tam wylądować...aż śmiać się chce z takiej głupoty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Haldir

Odcinek jest w miarę obiektywny, fakt jest kilka niedociągnięć (z pewnością to że była wspaniała współpraca ekspertów Rosji i Polski), bo barak to nieznaczny szczegół, musieli przecież nakręcić lotnisko wojskowe i nakręcili i jakąś wieżę kontroli lotów, więc nakręcili jaką mieli pod ręką, przecież bezsensem było by udanie się do Smoleńska i nakręcenie tam scen, Rosja absolutnie by się na to nie zgodziła. Ponadto film jest nakręcony dosyć łagodnie w stosunku do Rosji, gdyż być może Kanada nie chciała się Rosji narażać. Być może nie chcą popsuć stosunków choćby politycznych niezależnie jakie one są.

patkot28

Dobry, wyważony i stonowany odcinek. Suche fakty bez zbędnych nadinterpretacji czy teorii spiskowych. W prosty i przystępny dla przeciętnego człowieka sposób pokazano przyczyny katastrofy - czyli odcinek jak każdy inny. Może nawet nie potrzebnie wspominano o teoriach spiskowych, ale zauważyłem, że mówiono o nich w czasie przeszłym, więc film jest ponadczasowy. Jak za 5-10 lat ucichną u nas teorie spiskowe, albo spiskowcy znajdą sobie inne WTC czy BinLdena do snucia spisków, to film będzie nadal aktualny :) Zabrakło mi tylko jednej rzeczy. Skoro już obarczono po części winą rosyjskich kontrolerów i zarzucono im nie zamknięcie lotniska to należało wspomnieć o pilotach naszego JAKa, którzy byli na miejscu, widzieli warunki i kolegom lecącym z VIPami powinni wybić z głowy choćby próbę podejścia. A oni ich wręcz zachęcali - cytuję "No nam się udało tak w ostatniej chwili wylądować. No, natomiast powiem szczerze, że możecie spróbować, jak najbardziej". IMO to taka sama odpowiedzialność jak rosyjskich kontrolerów a może i nawet większa, bo to byli polscy oficerowie, dla których najważniejszym powinno być dbanie bezpieczeństwo głowy państwa.

eRBe76

Nie słyszałem aby tak piloci JAKa mówili :) słyszałem natomiast, że jeden z pilotów popełnił samobójstwo, szkoda bo był to kluczowy świadek dla sprawy, słyszał rozmowę pilotów z "barakiem" Zgadzam się argumenty były bardzo proste i przystępne dla przeciętnego człowieka. A w ten sposób można wszystko opisać. Nawet wmówić, że kurczak jest kaczką bo też ma pióra :P może troszkę przesadziłem :P

Haldir

Widzisz? Wynika z tego tylko tyle, że bardzo mało wiesz na temat tej katastrofy a jesteś, o dziwo, głównym udzielającym się tutaj.
Dla Twojej informacji http://www.youtube.com/watch?v=tS0f9tQzw4U#t=3m40s 3 minuta 44 sek, jakby po linku nie weszło. 10:25:05,8 ze stenogramu.
EOT, bo to nie miejsce na tego typu dyskusje.

eRBe76

Przecież napisałem, że nie słyszałem aby tak mówili :) Nie podważam przecież tego co napisałeś, dzięki za trud znalezienia tej informacji :) Nie zmienia to jednak faktu, ze film jest tendencyjny i pozostawia wielki niesmak :)

eRBe76

Nazywasz spiskowcami ludzi, którzy domagają się prawdy i mają odwagę o tym głośno mówić? Bez komentarza.

Polecam każdemu wychowanemu na propagandzie film Oliver'a Stone'a JFK (1991). Może zrozumiecie czym jest dążenie do prawdy i że jest to wartość ponadczasowa.

patkot28

Katastrofy w przestworzach zaczęłam oglądać na długo przed 2010 rokiem, a już po katastrofie smoleńskiej miałam nadzieję, że kiedyś obejrzę odcinek jej poświęcony, no i się doczekałam ;) Od wcześniejszych odcinków różni się tym, że zagadka nie została do końca rozwiązana i pewnie nigdy nie będzie. Nie dowiadujemy się z filmu niczego, czego już byśmy nie wiedzieli, ale to nie zmienia faktu, że ten film to dobra robota. Uważam, że nie jest tendencyjny, różne hipotezy były brane pod uwagę, ale na dobrą sprawę to były suche fakty, w dużej mierze wiernie oddana rzeczywistość. Nie rozumiem tej całej medialnej burzy wokół tego odcinka. Dobitnie ani nie potwierdza ani nie obala żadnej tezy, było wyraźnie powiedziane, że przyczyny nie są do końca wyjaśnione. A co do rzekomych faktów, które według niektórych powinny się znaleźć w filmie, to weźcie moi drodzy pod uwagę to, że odcinek trwa tylko 45 i raczej nie udałoby się zawrzeć wszystkiego...

patkot28

Taka poważna instytucja powinna samodzielnie wymyślić tytuł tego odcinka, miast plagiatować film śp. Jerzego Kawalerowicza. Wstydźcie się NGC... http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amier%C4%87+prezydenta-1977-12092

patkot28

Jest kilkustronicowy artykuł w "W sieci" negujący wydarzenia przedstawione w tym dokumencie. Jakby ktoś nie mógł nabyć tej gazety to mam ją, więc mogę wysłać zdjęcia/skany tylko kilku stron.

patkot28

Kto potrafi niech wyciąga wnioski;

1. http://www.youtube.com/watch?v=ZAI7Yym9dvY

2. http://www.youtube.com/watch?v=aPTIeC530tg

3. http://www.youtube.com/watch?v=_TTDdtWG0zU

4. http://www.youtube.com/watch?v=0mFfMnEyqNA

użytkownik usunięty
Karl86

Ja mam tylko jedno pytanie. Jaki związek ma Andrzej Lepper i jego ludzie z katastrofą Smoleńską? Te 18 "niezwykłych" zgonów to żenada. A prawda jest taka że Lech Kaczyński mógł dużo mówić na Rosję tylko że ten kraj NIE liczył się kompletnie z Polską. LK nic nie dokonał, nikt z elity rosyjskiej się go nie bał. Co więcej to oni straszyli Nas: odcięcie gazu, podniesieniem cen gazu, rurociąg na dnie Bałtyku, ignorowanie stanowiska Polski w przypadku wojny z Gruzją. Rosja to wilk a Polska mały nornik. Rozumiesz? Co innego Doszukiwać się teorii spiskowych w hipotetycznej katastrofie samolotu USA lub Chin na terenie Rosji. Tam bardziej prawdopodobna była by jakaś zbrodnicza zagrywka niż w przypadku Polska-Rosja. Tak więc katastrofa w Smoleńsku to tylko katastrofa spowodowana mgłą i błędami pilotów wraz z nieprzygotowaniem lotniska.

ocenił(a) serial na 8

słusznie, słusznie jestem tego samego zdania.
Trzy kwestie zaważyły na tragedii
1. błąd pilotów polskich (celowe przestawianie parametrów które doprowadziło do zguby)
2. złe warunki pogodowe i widoczności (mgła)
3. Beznadziejne lotnisko nie spełniające standardów do lądowania samolotów pasażerskich (zarówno cywilnych jak i wojskowych), brak automatycznego systemu naprowadzania samolotów do lądowania w przypadku beznadziejnej widoczności, nie najlepsze (przestarzałe) przyrządy do nawigacji samolotów, brak profesjonalnej wieży (być może wieża musi spełniać wymogi militarne i musi być zamaskowana, i jej pomieszczenie nawigacyjne nie może znajdować się na pewnej wysokości) , z której można było by coś zobaczyć

malyfromhell

Pogoda nie strąca samolotów tu winnimi sa tylko piloci zaczynając od szkolenia (w polsce ile bylo symulatorów tupolewa do szkolenia?) Kolejny fakt pilot widząc przed soba tylko mgłe schodzi do pasa i na wysokości 100 nie odchodzi natchmiast gdy pasa nie dojrzał? Wszystko wina pilota to dzieki nim samolot zszedł poniżej bezpiecznej wysokości. Wieża nic nie ma tu do powiedzenia bo marginesu bezpieczensta pilnuje pilot on tez okresli warunki. Powinien tez podejmowac decyzje z marginesem bezpiecznstwa tymczasem nie do konca dowodca w takim składzie załogi był dowódca mała liczba godzin za sterami (oni na żywca bez symulacji uczyli sie tupolewa) w jego kompetencje wchodzi mądrala dowodca "zmieścisz się" podpowiada. Mgła nie stracą samolotow ale piloci we mgle już tak. Wieża może nawet nie podawać danych na czas pilot powinien wiedzieć co sie dzieje przed nim i zawsze sie zabezpieczać.

ocenił(a) serial na 8
patkot28

Najgorszy odcinek całej serii jaki oglądałem. I chociaż wielu nie obejrzałem to wątpię czy znajdzie się jakiś słabszy ;] Może nie jestem też do końca obiektywny, ale aż żal d*** ściskał jak się słuchało opinii i oglądało ryje polskich celebryto-polityków, nie potrafili się nawet wysłowić. Jedyne czego zabrakło to wywiadów z O. Rydzykiem i moherami - jak one zapatrują się na tą katastrofę.

belzebub91

hahaha a to by akurat mogło być dobre albo wywiad z macierewiczem ale to by musieli cały sezon poświęcić tej gównianej sprawie

patkot28

właśnie oglądałem bo lecą jakieś losowe odcinki na Stopklatce a odkąd pracuję zdalnie wróciłem do oglądania TV "w tle". bardzo ciekawie opowiedziane. oczywiście cała rodzina zaczela sie klocic. prawie doszło do rękoczynów. ja i matka jesteśmy wykształconymi lewakami a ojciec, starszy brat i młodsza siostra są katolickimi prawakami. myślę że jeszcze rok i się wyprowadzam od nich, a matka sie rozwiedzie z ojcem i spokoj. ten kraj jest zwaśniony do szpiku kości. do najmniejszej komórki społecznej jaką jest rodzina. czas powiedzieć to głośno że w 2021 roku polska istnieje tylko formalnie na mapie ale nie ma już narodu polskiego. są 2 osobne narody wymieszane ze sobą i zmuszone do życia obok siebie, czasem nawet pod jednym dachem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones