PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006888}

Justified: Miasto strachu

Justified: City Primeval
6,5 565
ocen
6,5 10 1 565
Justified: Miasto strachu
powrót do forum serialu Justified: Miasto strachu

Biali źli, czarni dobzi, a córka Raylana to irytująca debilka. Inni twórcy, to chyba dlatego.

duke10

Rylan to Rylan. Olyphant jest wprost stworzony do tej roli. Widać że bawi się świetnie.
Bardzo dziwne jest to, że w całym Detroit wciąż natyka się na te samą adwokatke, która tak naprawdę jest w głębi serca dobra ale musi być dla niego zła bo tak jej każą zlole których ochrania...
Bardzo dziwne jest to, że tak szybko ustawili Mansela i Rylana na kursie kolizyjnym, zamiast pozwolić się powoli rozwijać tej dziwnej relacji. Plus jedyna opcja skąd Mansel mógł wziąć informacje o Rylanie i o jego przeszłości w Glynco i Miami to ta czarna prawniczka, która w takim wypadku wcale taka dobra nie jest...
Kwestie Wylli pominę milczeniem, póki co twórcy niespecjalnie mieli na nią jakiś pomysł - niby szlaja się po najgorszych zakątkach Detroit, myślałem że szukając jakiegoś towaru typu zioło... Co prawda mam dwie nastolatki w domu i wiem że wykazują się podobną podstawą, ale tu najwyraźniej dziewczyna wbrew intencją twórców stoi na przeszkodzie w pełnym rozwinięciu skrzydeł naszego bohatera - niepotrzebnie się przez nią hamuje.
W świecie Justified minęło 10 lat, chociaż u nas tylko 5. Może jest szansa na jakieś krótkie cameo kogoś z oryginalnej obsady w dalszych odcinkach? Może jakiś znajomy strzelec wyborowy, weteran z Iraku, mógłby pomóc Rylanowi?
W każdym razie znów czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki. Tu nie trzeba, jak w Silosie, co odcinek cliffhangera, tu nie ma kosmicznego budżetu jak w marvelu. Jest tylko dobra historia i solidny bohater. I to wystarczy, chociaż mógłby też być taki klimat jak w oryginalnych odcinkach. Justified i Yellowstone to obecnie moje dwie ulubione serie.

duke10

widzisz kolego sympatyczny akurat twórcy są dokładnie ci sami. A od córki to ty mi się odwal.

fizbeq

Jak ktoś się szlaja po Detroit a potem idzie z nieznajomym facetem na kolację to jest faktycznie mądry.

ocenił(a) serial na 6
duke10

"Biali źli, czarni dobzi," plażo, proszę. W ciągu pierwszych 5min jeden z typów napadających Raylana jest czarny, skorumpowany sędzia, lekko mówiąc moralnie wątpliwa prawniczka, garść dilerów, a to ledwie dwa pierwsze odcinki.
Przylazłeś na filmweba dyskutować o filmach i serialach czy prowadzić wojnę kulturową?

silentman

Nie no, przepraszam, że przeszkadza mi wciskanie poprawności politycznej. I przepraszam że przylazłem na filmweb. Więcej tu nie przylazę.

ocenił(a) serial na 6
duke10

płacz dalej

duke10

To myślę że The Wire by ci się też nie spodobał. Tam jest chyba tylko jeden biały. No ale cóż Baltimore to nie Dania, Detroit to nie Finlandia, a Atlanta to nie Islandia.

duke10

No nie wygłupiaj się... wracaj do nas

ocenił(a) serial na 7
duke10

W dodatku jego serialowa córka to jego prawdziwa córka

duke10

dodatkowo pełno czarnych, gdzie w podstawce byli tylko ci na mokradłach oraz rasistowskie wstawki o "białasach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones