PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303288}
7,9 2 167
ocen
7,9 10 1 2167
John Adams
powrót do forum serialu John Adams

Podobno kapitalny serial.HBO chłamu nie wypuszcza raczej.Tym bardziej jak patrzę na obsadę.No a dziś Emmy i John Adams jest faworytem w swoich kategoriach.

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

Obejrzałem i szczerze polecam. Jak to HBO produkcja na najwyższym poziomie.

ocenił(a) serial na 9
Wojtek_dpo

Zdecydowanie polecam. Paul Giamatti również świetny, tak samo jak jego filmowa partnerka Laura Linney. Warto.

Ferith

Ja jestem po pierwszym odcinku po drugi pol po pech zasnalem ale sądze ze mozna poswiecic mu czas.

ocenił(a) serial na 9
Wojtek_dpo

Arcydzieło! Znakomita realizacja, prawdopodobnie bardzo realistyczna historycznie, genialna pod względem scenografii, charakteryzacji (!!!), zdjęć, sugestywna ale nie narzucająca się muzyka, piękna narracja prowadząca widza przez lata życia Johna Adamsa, jego miejsce w historii, dramat człowieka niedocenionego. Świetnie, absolutnie świetnie zagrane postacie Adamsa (!), jego małżonki Abigail (!), Jeffersona (!), Waszyngtona, Franklina i wiele innych. Jakże miło ogląda się tak dobrze zrealizowany serial. Takich więcej! 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones