PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118568}

Joey

6,4 14 345
ocen
6,4 10 1 14345
4,7 3
oceny krytyków
Joey
powrót do forum serialu Joey

POKER

ocenił(a) serial na 6

To dziwne bo Joey w sezonie 1 odc 18 w Friends umie i gra w pokera , a w tym serialu Alex uczy go
gry i to ze złymi zasadami. :/ ?

ida2104

A wiedziałeś/aś że są różne odmiany pokera?

ocenił(a) serial na 6
matleyoshka

Ok. dzięki i sorry za fatygę.

ocenił(a) serial na 8
ida2104

we Friendsach grali w klasycznego (dobieranego) pokera, natomiast w Joey byla pokazana wersja Texas Holdem.

ocenił(a) serial na 2
ida2104

Wszyscy piszecie że poker taki czy siaki a tym czasem tu chodzi o co innego. Przyjaciele miały jeden delikatny feler scenarzystki bardzo często zapominali o drobnych szczegółach bohaterów a może raczej zmieniali je dla potrzeb kręcenia kolejnych odcinków. Często nie zgadzały się różne wątki zarówno czasowe jak i tematyczne. Nie sadzę wiec że temat pokera był analizowany pod względem jego rodzaju....raczej znów wprowadzono zmianę dla potrzeb komizmy danego odcinka.

Fistaszek_jm

O to to! W jednym odcinku Rachel boi się drobiu, nie je go, a w innym (w 9 sezonie na nieudanej randce) zastanawia się, czy nie zamówić kurczaka. No i z wiekiem szaleli równo. A ja mam na tym punkcie bzika i liczyłam ciągle i ciągle mi się nie zgadzało. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones