PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95087}

Jim Profit

Profit
8,2 937
ocen
8,2 10 1 937
Jim Profit
powrót do forum serialu Jim Profit

Dalsze losy Profita...

ocenił(a) serial na 10

Po zawieszeniu serialu, jego twórcy ujawnili co byłoby dalej...

- Joanne Meltzer zostałaby zabita w wybuchu bomby podłożonej w budce telefonicznej, z której dzwoniła do Sykesa w ostatnim odcinku. Nie zdążyłaby potwierdzić, że Profit ukradł tożsamość. Za wybuch miałą być odpowiedzialna Irlandzka Armia Republikańska, później miało być ujawnione, że podłożenie bomby było zlecone przez Profita.
- Profit miał rzeczywiście ukraść tożsamość "prawdziwego" Jima Profita. Ten "prawdziwy" jest od lat w śpiączce, a dokładniej od momentu kiedy główny bohater go utopił. Profit wraca do Irlandii zakończyć swoje dzieło, zabija "oryginał" i zaciera ślady.
- z kolei Charles Gracen dostaje ataku serca na bieżni. Oczywiście w skutek tego, że Profit podkłada mu delikatną truciznę. Jim przekonuje Chaz'a, że to jego ojciec (przewodniczący rady Gracen & Gracen) chce go zabić.
- Profit organizuje śmierć ojca Chaza i Peta Gracen'ów. Celem tego jest sprawienie żeby zapomnieli o swoich problemach i różnicach, potem eliminują problemową osobę z rady. Tymczasem wpływy Profita nadal rosną.
- kolejny zwrot akcji, to Profit upijający aktualnego senatora do nieprzytomności, pozorujący wypadek samochodowy i przekonujący senatora, że zabił kogoś w wypadku. To miało ewentualnie przesunąć Peta Gracena na pozycję senatora.
- Pete i Nora Gracen się rozwodzą.

(tylko przetłumaczyłem oryginalny tekst)

kuapouchy

No to mocne to zakończenie... oglądałam serial jako gówniara, niewiele pamiętam, poza tym, że główny bohater to samo zło, a intrygi były chlebem powszednim dla niego. Myślałam, ze może w końcu ktoś się połapie kim jest ten człowiek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones