Jej Szerokość Afrodyta
powrót do forum 4 sezonu

Zgłaszam zażalenie, dlaczego? dlaczego? dlaczego? jestem zdruzgotana tym, że zamienili
Freda :(:( to już nie będzie ten sam serial....

kahah89

Zgadzam się, teraz jakby czegoś tam brakuje, a i głupie, że Stacy nagle od tak go zapomniała.

ocenił(a) serial na 7
kahah89

właśnie oglądałam ten odcinek i też nie rozumiem jak mogli usunąć najlepszą postać ?chyba że sam chciał ojdejśc...?

ocenił(a) serial na 10
sloneczkowa

ale ten luke mnie wkurza ogladnelam dopiero 2 odcinek 4 sezonu i juz nie moge go strawic! a byloby tak fajnie jakby nie kazal jane zaostawic deb za soba

dagmarabryla

Też byłam zdenerwowana tym, że Freda już nie ma :( Ten serial nie będzie już taki sam.
Aczkolwiek postać Luke'a jest dla mnie przekomiczna, polubiłam go :)
Czemu nie mogliby zrobić tak, żeby obydwaj byli w serialu?

ocenił(a) serial na 8
umiemliczycdo10

Też mi strasznie szkoda Freda, nie mogę uwierzyć jak oni mogli wywalić taką świetną postać. Może reżyserzy zrobili psikusa na jakiś czas, a potem Fred wróci - mam nadzieję na taki obrót wydarzeń:).
Co do Luke'a... Na początku, gdy tylko pojawiał się w zasięgu wzroku, chciałam coś rozwalić o monitor - nie cierpiałam go. Mówię w czasie przeszłym, co nie znaczy, że teraz go lubię. Powiedzmy, że toleruję go. Owszem, czasem jest komiczny, ale nie pałam do Luke'a zbytnią sympatią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones