PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3 524
oceny
4,0 10 1 3524
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

Jest okropna !!! jak ją slysze to normlanie... ona przeciez wogole spiewac nie umie i pieje jak stare skrzypce...!!! dla mnie film jest 4/10 myslalam ze bedzie lepszy...

martuska358

NAJLEPSZA JEST KSIĄŻKA I NIE MA SIĘ CO SPIERAC, ALE PIOSENKA KOŃCOWA MA COŚ W SOBIE.I powiem szczerze, orginał owej piosenki nie jest w 1/100 tak dobry jak wykonanie z udziałem Edyty. Właśnie dzięki barwie jej głosu, ma ona to coś.Oczywiście jest to moje osobiste zdanie. Każdy może to odebrac inaczej. Jak dla mnie jest ok i podoba mi się bardzo.

ocenił(a) serial na 1
NA_ZAKUPY

czy mnie sie wydaje, czy w koncowej piosence Edutka nie stylizuje lekko na Bjork?

Haiku_2

Piosenka jest wzorowana na "In a manner of speaking" wykonaną przez "Tuxedomoon". Więcej informacji na nieoficjalnej stronie serialu tworzonej przez zespół pracujący przy serialu:

http://jawampokaze-serial.pl/

ocenił(a) serial na 6
martuska358

film rzeczywiście kiepski, ale co do piosenki nie mam zastrzeżeń-wiadomo, trochę inna aranżacja i te sprawy, ale mnie przypadło do gustu. ma fajną barwę głosu i śpiewa czysto, czego nie można powiedzieć o wielu tzw. wokalistkach po szkołach muzycznych

alex_vip3

tak, tu sie zgadzam niektóre "wokalistki" nie umieją aż tak pięknie śpiewać. A nie daj Boże jak już nie które aktorki sie do tego zabierają...;/ ehh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones