PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3 524
oceny
4,0 10 1 3524
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

Filmik jest cienki, kręcony z ostatnio dominującą w polskich serialach manierą. Polega ona na klimacie szamotaniny, ludzie wyrywają sobie rózne rzeczy i nikt nikomu nie da skończyć kwestii bo już przerywa, bo wie lepiej... Identyczny klimat miała kontynuacja " Alternatywy 4" czyli bodaj "Dylematu 5", może to ten sam reżyser ? Nie chce mi się sprawdzać ... Czasu nie uważam za zmarnowany gdyż cały odcinek ratuje pan Grabowski w roli żula z sąsiedztwa :D "no jak nie UFO, ja się obróciłem a ziemniaki już obrane" - może teraz to nie brzmi śmiesznie ale w jego interpretacji POWALA .

ocenił(a) serial na 1
Zbyszek_23

PS Widziałem film o tym samym tytule z Grażyną Wolszczak i Cezarrem Pazurrem, tamten był o niebo lepszy. A serialik broni się tylko piosenką "In the manner odf speaking" , która tak wszystkich intryguje. Swoją drogą BARDZO sprytne posunięcie (wielu ludzi obejrzy któryś odcinek bo znajomi powiedzieli, że na końcu jest fajna piosenka)

ocenił(a) serial na 1
Zbyszek_23

całkowicie się zgadzam ze jednym pozytywnym aspektem serialu są sceny z Andrzejem Grabowski :) szczerze mówiąc jestem wielce zdziwiona ze aktor o takim talencie zdecydował się zagrać w takim serialu z tak mało zdolna i nietrafiona ekipa :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones