PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3 524
oceny
4,0 10 1 3524
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

Nie wiem skąd ta ocena. Próbuję tłumaczyć sobie to faktem, że porównujecie kreacje postaci do Judyty i spółki z "Nigdy w życiu". Serial pokazuje je zupełnie inaczej, ale wg mnie o wiele lepiej. Występują tu wspaniali aktorzy, w porównaniu ze wspomnianym przeze mnie filmem rzuca się w oczy szczególnie lepsza postać Adama (Żmijewski to niestety słabiutki aktor, natomiast Krzyżowski - miodzio). Edytę Jungowską do Danuty Stenki ciężko porównywać, to dwa różne światy. Świat zwariowany kontra świat elegancki. Bardzo możliwe, że rola Stenki przyćmiła wam wspaniałą kreację Jungowskiej. Wg mnie to ta druga lepiej wypadła, ale nie podważam ogromnego talentu pani Stenki. Do tego przemiła muzyka, w końcu coś instrumentalnego w polskim serialu, a nie jakieś mierne pim pim. Akcja jest budowana ciekawie, co mnie urzekło to to, że sceny budowane są z głową, często występuje zjawisko tzw. "puszczania oka do widza". Wolę taką ekranizację nudnej fabuły opartej na Grocholi.

ocenił(a) serial na 8
boolion

podpisuję się pod tym obiema rękoma (nogami też)! zaskoczyła mnie taka niska ocena. serial wspaniale oddaje charakter książki, Jungowska idealnie nadaje się do roli nieco postrzelonej matki,Stenka natomiast.... zrobiła taką mamłazyję z Judyty. chętnie bym wróciła do tej ekranizacji, gdyby jeszcze puszczali w tv :)

ocenił(a) serial na 8
nekrolog_

To ja też się podpiszę. Książek nie znam, ale podobała mi się gra aktorów, dialogi (zwłaszcza te zabawne), muzyka z piosenką końcową na czele... Na pewno był o wiele lepszy niż multum serialików, które masowo wypuszcza ostanio TVP vide "Chichot losu" czy inne takie.
Z jednym tylko się muszę nie zgodzić - Żmijewski to niezły aktor, na pewno nie gorszy od Krzyżowskiego i śmiem twierdzić, że po prostu miał na tą postać inny pomysł. Czy udany, to już inna rzecz. Zresztą mam wrażenie, że Adam ma więcej do wyglądania niż do powiedzenia w "Nigdy w życiu".

ocenił(a) serial na 8
Daguchna

Zdecydowanie się zgadzam :) Nie wiem skąd taka niska ocena. Ja uwielbiam ten serial. Jak tylko go zobaczyłam mi się spodobał i z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki. Co więcej nie mogłam się doczekać końcowej piosenki w wykonaniu Edyty Jungowskiej, którą do tej pory uwielbiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones