PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011976}
6,1 941
ocen
6,1 10 1 941
Irma Vep
powrót do forum serialu Irma Vep

Zaskakujące

ocenił(a) serial na 7

Że ktoś kręci serial którego fabuła kręci się wokół serialu (!) kinowego sprzed ponad 100 lat. Rozczarowuje: zmieniona botoxem czy innym guanem twarz Aliciii Vikander, ta dziewczyna ma dopiero 33 lata! :(

wawu

totalnie nie zrozumiałam tej wypowiedzi.

wawu

Ja tam żadnych zmian na jej twarzy nie zauważyłem, nie licząc makijażu.

wawu

Jej twarz wygląda według mnie dobrze, nie widzę jakiejś spektakularnej zmiany. Aktorka trochę się zmieniła, bo dojrzała, ma też inny makijaż. Nie widzę też jakiegoś przesadnego botoksu zniekształcającego rysy twarzy, nie każda zamożna kobieta po 30 musi go stosować. Dla mnie jest ok.

ocenił(a) serial na 7
PurpleAngel

Dobra, czepiam się. Nie to jest najważniejsze w tym serialu ;)

ocenił(a) serial na 7
wawu

Pomijając fakt że guano jest bardzo cenne , wojna o guano też była .

wawu

A ja się zgadzam, jej twarz straciła cały urok przez nowe zęby, które sobie rypnęła. Wcześniej miała drobne, leciutko krzywe, moim zdaniem dodające jej uroku i delikatnej dziewczęcości. Teraz wyglada jak te psy z reklamy Pedigree „sztuczne szczęki”. Poliki tez jakby napuchly, ale może to tylko złudzenie przez te licówki czy tam co sobie zafundowała. Wielka szkoda, bo moim zdaniem była jedna z najsliczniejszych aktorek. Dalej jest piękna, a przede wszystkim -co najważniejsze- utalentowana. Serial moim zdaniem nie jest najlepszy (i nie sadze, żeby po 3 odcinku miało się to diametralnie zmienić) ale do jej gry wg mnie nie można się przyczepić. Szkoda tylko tej buzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wawu

Z tego co przeczytałam, Alicia i jej mąż Michael Fassbender przywitali niedawno na świecie synka więc może po prostu przytyła i dlatego trochę inaczej wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones