Into the Dark
powrót do forum 2 sezonu

Jestem po obejrzeniu 4. odcinka. Pierwszy i trzeci bardzo mi sie podobaly, 4ty - brak slow. Nudny, wiele scen w ogole dla fabuly nie potrzebnych. Jestem ciekawa jak dalej to pociagna bo szkoda koncepcji serialu. Jesli ma byc po 4tym tak jak bylo, moze powinni na tym sezonie poprzestac.

ocenił(a) serial na 6

Co jeden odcinek to co raz bardziej dziwaczny albo abstrakcyjny, nie wiem czy w dobrym kierunku zmierza ten serial, ale oglądam, bo chociaż można oderwać się od rzeczywistości - nie chce też wyjść na homofoba, ale masz rację 4 odcinka nie dałem nawet rady w całości obejrzeć bez przewijania, już nie do końca chodzi o to, że co chwile dwóch chłopów się się całuję albo obściskuję, ale ja chcę oglądać horror a nie jakieś marne erotyki. Chyba 1, 3 oraz 6 odcinek póki co najlepsze(przynajmniej wg. Mnie) ciekawe co tam jeszcze przygotują w pozostałych i czy powstanie kiedyś 3 sezon.

ocenił(a) serial na 6
Mr_Patriko

3 i 6 zdecydowanie moje ulubione z tego sezonu, 3 to jak dla mnie wogóle najlepszy z całego serialu. 1 jeszcze nawet dało się oglądać ale 4 i 5 straszecznie marne, 4 to jeden z zdecydowanie najgorszych w całym serialu i nie mam tu nic do tego że był typowo lgbt (jest sporo seriali typowo lgbt które kocham), ale właśnie problem tkwił w tym że wszystkie postacie były tak cholernie stereotypowe że to aż bolało, tylko postać kobiecą tam polubiłem, morderca to żart a jego motywacje to jakiś absurd i totalny bezsens, już nie mówiąc że był piekielnie nudny i przez godzinę praktycznie nic się nie działo.......3 jak dla mnie miał bardzo dobrą grę aktorską, historię, scenariusz, zwroty akcji i zdecydowanie był najlepszy. 6 to była taka wariacja na temat kosmitów w klimatach z zombie, przerysowane ale celowo z humorem i cudowną Giorgią Whigham w roli głównej (mam do niej słabość, kochałem jej role w Punisherze i Scream). No i 1 odcinek to całkiem niezłe teen-dramowe ghost story z klimatem jumanji - trochę sztuczne ale nieźle się oglądało. 2 odcinek miał dobry koncept i dobrą grę aktorską przy niektórych osobach ale niestety miał tyle nielogiczności, głupot w scenariuszu że ostatecznie wyszło przeciętnie, za to jak już wspomniałem 4 i 5 totalnie nie, 4 już wypisałem a 5 - przerysowany ale w złym stylu z niesamowicie przeszarżowaną grą aktorską, podróba Poppy, jedynie muzyka tam zasługiwała na duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones