PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680906}
6,6 2 570
ocen
6,6 10 1 2570
Intelligence
powrót do forum serialu Intelligence

Widzę, że po Loście w końcu udało mu się coś. Zazdrosił koledze po fachu z Losta, Matthew Foxowi talentu i nowych produkcji i w końcu przyszła jego kolej. Szczerze? jeśli nie widzieliście Losta, to zobaczcie, ale Josh gra dokładnie tak jak tam, jestem aktorem jego serialu.. Fox zmieniał się do każdej roli w każdej produkcji, a tutaj widać, jaki w Loście taki i tu. Nie to żebym narzekał, rola..ciekawa

Logan_Cole

Przyznam, że musiałem kilka razy przeczytać, by zrozumieć o czym prawisz. A to już osiągnięcie. Jakieś...

Bushi

Dobre xD A poważniej: przyznaje rację, najbardziej nie mogłem rozgryźć tego ale poprzestawiać i pododawać literki to coś z tego wychodzi..: "ale Josh gra dokładnie tak jak tam, jestem aktorem jego serialu.."

matiiii

No przyznaje, namieszałem trochę, ale to na % pisałem :D

Logan_Cole

Bardzo lubiłem postać graną przez niego w LOST, choć może lepiej powiedzieć, że po prostu jego, jako aktora, który idealnie grał Sawyera. I jakkolwiek różne mogą być opinie, komentarze, oczekiwania itp., to ja przynajmniej bardzo pozytywnie odbieram go w tym Intelligence, a przede wszystkim absolutnie nie zarzucałbym mu tego, że gra niemal dokładnie tak samo jak w LOST, bo jaki by Josh nie był w normalnym życiu jako osoba, tak ten sposób grania idealnie pasuje do niego, jego wizerunku i mojego jego odbioru.
W tej nowej roli super się odnajduje i w jakiejś tam mierze, głównie dzięki niemu pozytywnie oceniam ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones