PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668916}

Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
6,1 474
oceny
6,1 10 1 474
Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.
powrót do forum serialu Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.

Nie jest to kolejna historyjka z cyklu: "jestem potworem , nikt mnie nie lubi i jak ja cierpię" , tylko stare dobre "Hulk miażdżyc" :D

A dodatkowo ta miazga jest w doborowym towarzystwie. Hulki miażdżą i dobrze sie przy tym bawią i jest fajnie :)

Raister

Kreskówka jest ok, ale wolę Incredeble Hulka, no bo od kiedy Hulk ma drużynę?! Czy przestaje być w Avengers? Czy zamieni się w człowieka? Czy zacznoe siebie kontrolować?

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

1. Potraktuj to jak jeden ze światów równoległych w którym Fury jest czarny , Parker nie umiera i spiderem nie jest Morales . W tym świecie Hulk ma drużynę.
2. Hmm...a skoro w komiksach Wolverine mógł jednocześnie być w X- Men , Avengers , X- Force i mieć solowe przygody to i Hulk może jednocześnie być w Avengers i mieć swój team.
3. Zdaje się że jeden odcinek jest o Bannerze (jeszcze do niego nie doszedłem ale ma tytuł "Dzień Bannera"
4. Przecież się kontroluje ;)

Raister

1 i 2.Traktuję to, ale skąd taki pomysł na team Hulka? Zresztą serial i tak jest niezły.
3.Muszę go zobaczyć,bo 2 sezonu nie widziałem :)
4.Przejęzyczyłem się, chodziło mi o to cxemu się nie może zmienić w Hulka? Nieważne,zobczymy jak to uniwersum będzie się rozwijać(oby pokazali Captain Marvel,X-Men i F4. Jasne, pokazali Wolverina i Stwora ale to za mało)

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Skąd pomysł to nie wiem ale fajnie wyszło. Ja z kolei nie mogę sie doczekać aż dotrę do odcinka z Herkulesem , to moja ulubiona postać w Marvelu i może w przyszłości pokażą jakieś jego fajne akcje z Thorem :D

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

F4 występuje w komplecie w 25 odc pierwszego sezonu Monsters no more ;)

Raister

Muszęzobaczyć :)

Jest taki odcinek która nazywa się Days of future smash-przeszłość która nadeszła. Nie powinni pezetłumaczyć Miazga która nadeszła :D ?

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Jak future to o przyszłość chodzi wiec może coś w stylu "Miazga w przyszłości" albo jak tłumacze by chcieli zaszaleć (a potrafią szaleć :D) to "Przyszłość zmiażdżona" ;)))

Raister

Hehe :)

Raister

Wiesz w którym odcinku sa podobne postacie z Marvela?

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Strażnicy Galaktyki pojawiają się pod koniec s1 a w 3 odc s2 pojawia się Wyjące Komando ;)

Raister

a są avengers?

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

W pierwszym sezonie pojawiali się Iron Man, Thor i Spiderman. W drugim mają być Avengers w całości ale jeszcze do nich nie doleciałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones