PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 160
ocen
8,3 10 1 170160
7,9 21
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

[SPOILERY]

Oglądam ten serial od początku. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał. Drugi też był w porządku. Na trzecim już łapałem stopy, ale oglądałem dalej. Czwarty był po prostu kiepski, ale zdecydowałem się na obejrzenie mimo to ostatniego sezonu. To był błąd.
Serial stał się po prostu idiotyczny. Wiele zachowań głównych bohaterów (niby tak inteligentnych i planujących wiele kroków naprzód) było po prostu głupich i niedorzecznych.

W piątym sezonie pojawia się nagle Jane, której było tyle co nic, by nagle grać pierwsze skrzypce w całej intrydze.
Dziennikarz piszący o dobieraniu krawatów i wywalony z gazety, po chwili staje się niby rzecznikiem pary prezydenckiej.
W jednym odcinku Francis z Claire zastanawiają się czy nie wywalić Ushera z roboty i czy w ogóle można mu ufać, bo przecież pracował dla wroga, a za chwilę Claire dzwoni do niego żeby posprzątał truchło pisarza, którego zabiła w domu Ushera xD

To tylko z parę kretyńskich zachowań głównych bohaterów tego sezonu. Ja dziękuję. Jak chce popatrzeć na bzdury i nieracjonalne zachowania do włączam The Walking Dead. Myślałem jednak, że to trochę inny poziom. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones